Співачка JEVAGA присвятила нову пісню “Мова тіла” всім закоханим

Співачка JEVAGA присвятила нову пісню "Мова тіла" всім закоханим

Співачка JEVAGA випустила новий пристрасний трек під назвою “Мова тіла“, який є одночасно романтичним і танцювальним, і захоплює в свій вир з першої ноти.

З приходом весни загострюються всі почуття. Незважаючи на війну, життя продовжується, люди закохуються. Це композиція про чуттєве кохання і жагу до життя, про радість, яку нам приносить час з коханими.

Пісня “Мова тіла” присвячена усім, хто закоханий, відчуває метелики у животі і насолоджується цим станом.

“В такі важкі часи всім нам не вистачає яскравих весняних емоцій, тому я вирішила випустити трек “Мова тіла” саме зараз. Він пронизаний атмосферою весни та кохання, яке здатне розфарбувати життя у найяскравіші кольори. Слухаючи цю пісню, хочеться танцювати, зізнаватись у почуттях, насолоджуватись кожною миттю, проведеною разом з коханою людиною. В ній − пʼянкий аромат весняної ночі, полумʼя свічки, ніжні обійми та очі, в яких можна потонути”, − зізнається JEVAGA.

Трек був записаний ще до початку війни у Тбілісі на студії звукозапису відомим грузинським саундпродюсером Гігою Кухіанідзе, пісні якого тричі перемагали на міжнародному конкурсі “Євробачення”. Сингл чекав свого часу більше року, його змінювали і переробляли декілька разів, і врешті-решт досягли бажаного результату.

Автором музики і слів є Наталія Миколаєнко (Entely), аранжування зробив відомий український саундпродюсер Томаш Лукач.