Співачка Nesamovyta випустила свою дебютну пісню під назвою “Літаки”

Співачка Nesamovyta випустила свою дебютну пісню під назвою “Літаки”

У цьому релізі співачка разом зі своїм музичним продюсером Артемом зробила незвичайне поєднання жанрів pop, 2-step та breaks. Абсолютно нове і свіже звучання в пісні дає зрозуміти, що український саунд може бути дуже різним, а текст проникати в найглибші куточки душі та серця.

У композиції “Літаки” співачка розповідає про проблеми, які несподівано потрапляють у наше життя, проникають в нашу повсякденність та домівки, руйнуючи сім’ї. Щоб зберегти здоровий глузд, нам іноді потрібна хоча б невеличка підтримка від когось близького, щоб знайти в собі сили для подальшої боротьби. Вона впевнена, що ця музика буде нагадувати вам про важливість згуртованості та підтримки в найважчі моменти.

Артистка написала пісню під час початку повномасштабного вторгнення. Її дуже надихнуло і вразило те, як люди допомагали один одному, навіть коли це були просто незнайомці.

Сама вона каже: “Я дуже вразлива та емпатична до таких речей, я обожнюю людей і те як вони проявляються в різних ситуаціях і коли весь цей жах почався я як творча людина не могла цього не помітити. Взагалі мені важко писати про морально тяжкі події, текст про не йде на папір, я не можу про таке говорити, бо занадто сильно відчуваю це всередині, але “Літаки” ніби самі просто вислизнули з моєї голови. Це було так швидко і так відверто, що мені захотілося поділитися цим якомога швидше”.

Але написання аранжування зайняло набагато більше часу, ніж вона думала. В парі зі своїм саунд-продюсером Артемом, вони шукали ідеальне звучання два роки, написавши понад 20 різних версій інструментальної частини. І от, вони його знайшли і дуже хочуть поділитися зі своїми слухачами, доповнюючи реліз відео роботою, режисером якої став Олександр Гірченко. Також співачка підготувала акустичну версію пісні, яка вийде зовсім скоро.