Співачка ROXOLANA і бренд MustHave випустили спільну колекцію футболок

Співачка ROXOLANA і бренд MustHave випустили спільну колекцію футболок

Співачка ROXOLANA і бренд MustHave випустили спільну колекцію футболок

Співачка ROXOLANA та український бренд одягу MustHave представили спільний проєкт – благодійний дроп «Тримайся». До мініколекції увійшло три моделі футболок. Кожна модель має принт у вигляді фрази з пісні «Тримайся», яку ROXOLANA випустила на початку літа. 30% від продажу футболок будуть перераховані ЗСУ.

Колекцію MustHave X ROXOLANA було створено спеціально до благодійного туру, в який співачка вирушила 6 липня. Протягом двох тижнів артистка виступить в 11 містах України. 100% прибутку від туру буде передано на потреби Збройних сил України.  

На концертах глядачі почують пісню GIRLS – хіт Нацвідбору «Євробачення 2022», який протягом трьох тижнів тримався у трендах українського YouTube, композиції з мініальбому співачки Ukraine Is – «Очима», «Говори зі мною», «ФРАНКО», «Не своя», створені на вірші українських поетів Ліни Костенко, Івана Франка, Юрія Іздрика, Михайля Семенка. А також пісні, які ROXOLANA написала під час перших місяців війни – «СіЮ», «I’m Gone» і, звичайно, пісню «Тримайся».

«Коли я писала пісню «Тримайся», мені хотілося морально підтримати усіх українців – і тих, хто захищає нашу країну на фронті, і тих, хто робить все можливе у тилу, і людей, які через війну змушені були покинути свої домівки, – розповідає ROXOLANA. – Я щаслива, що меседж з пісні про взаємопідтримку і єднання отримав нове втілення в яскравій колекції чудового українського бренду. Даруючи таку футболку, ви можете навіть без слів висловити підтримку рідній людині і водночас допомогти нашим військовим. Носіть українське, слухайте українське, разом ми обов’язково переможемо!»

Співачка ROXOLANA і бренд MustHave випустили спільну колекцію футболок

«З початку повномасштабної війни ми адаптували роботу нашого виробництва під відшиття військової амуніції для ЗСУ і водночас продовжуємо створювати нові колекції. Пісня ROXOLANA саме про те, що зараз є надважливим для кожного – триматися заради себе, коханих та перемоги України. Вона є символом єднання українців в тилу і на фронті і ми знаємо, наскільки необхідно чути тепле “тримайся”. Віримо, що спільний дроп MustHave та ROXOLANA нагадуватиме про внутрішню силу та стійкість, яка притаманна нашій сміливій нації», – коментують співзасновниці бренду MustHave Анна Бец та Анастасія Дзюба.

З 8 липня колекція MustHave X ROXOLANA буде представлена в магазинах MustHave у Києві та Львові та інтернет-магазині. Відвідувачі туру ексклюзивно зможуть придбати футболки під час концертів. Благодійний тур «Тримайся» відбудеться в Івано-Франківську, Мукачеві, Тернополі, Львові, Рівному, Стрию, Трускавці, Старокостянтинові, Хмельницькому, Вінниці і Житомирі.

Фото: Ольга Войчик