Співачка Татіша презентує нову відеороботу у жанрі родинної саги

Співачка Татіша презентує нову відеороботу у жанрі родинної саги

Співачка Татіша презентує нову роботу «На Глибині». Разом із синглом артистка презентує відеороботу, що за жанром є родинною сагою. Співачка присвятила роботу своєму батькові, а в самому відео з’являються її чоловік Віктор та сини Ілларіон та Теодор.

Співачка Татіша презентує нову відеороботу у жанрі родинної саги

«Можна сказати що ця пісня про смертельний відчай від якого не можливо сховатися, а залишається тільки прийняти його. Про тотальну самотність, в якій тебе ніхто не помічає, бо всі, хто тебе так добре навіть без слів розумів, пішли у вічність. Батько був на зв’язку зі мною щодня,зранку було повідомлення «добрий ранок, доню,а ввечері – пой ноці», бо я так в дитинстві так бажала батькам спокійної ночі. Тому втративши його, я втратила частину себе, частину тієї маленької дівчинки, якою була для батька», – ділиться Татіша.

Кліп розповідає історію декількох поколінь родини, показуючи відносини між дівчинкою та батьком та відображаючи моменти їхнього життя та радості. В цій родині маленька дівчинка виростає в жінку, яка вже сама є мамою. 

«В мене не було такого дитинства з батьком яке ми передали через відео, бо мої батьки розлучилися, коли мені було 6 років. Але я завжди хотіла мати ось такого батька як у відео, якого я отримала, але в дорослому віці. І я дуже вдячна, що останні роки батько був зі мною на зв’язку, був підтримкою і люблячим, і ми змогли з ним відверто говорити про все.

Пісня «На Глибині» – це стан. Я тільки недавно дізналася, що чекаю на дитину, поділиласья з батьком, він дуже радів, а через три дні його не стало. В середині був і рай і пекло, це був дуже важкий період. В картині кліпу ми хотіли передати найважливіше що є в житті кожної людини – це спогади і любов. Циклічна гармонія», – розповідає співачка.