Olena Usenko презентує дебютний рок-альбом “7 кроків”

Olena Usenko презентує дебютний рок-альбом "7 кроків"

Молода співачка та зірка Дитячого Євробачення-2021 Olena Usenko презентує свій дебютний альбом “7 кроків”. До поп-рок платівки увійшло 7 пісень, які на даний момент є віддзеркаленням внутрішнього стану та творчого шляху артистки. 

“Ми довго думали над назвою альбому, адже хотіли дуже влучно і лаконічно описати наш задум. А потім зрозуміли, що усе геніальне – просто. 7 пісень, 7 історій, 7 етапів – «7 кроків»”, – розповідає співачка. 

Альбом об’єднав у собі найкращі елементи поп- та рок-музики: хітовість мелодій та виразний вокал, а також енергійність та більш складні замислуваті аранжування. У звучанні альбому є елементи епох 90-х та 2000-х, електронний саунд та ще багато чого цікавого. Автором багатьох треків є молодий музикант JASE51.

“Я не лише артист та виконавець своїх пісень. Я ще й слухач і меломан. Я слухаю різножанрову музику , від класики до року. І, звісно, деякі артисти мене надихають на створення музики. Але окрім цього, мене надихають і певні історії, які трапляються у моєму житті, житті моїх друзів та знайомих. Здебільшого у цьому альбомі ми спиралися на «ретро» саунд, адже я з тих артистів, хто буде його відроджувати!”, – ділиться Olena Usenko.

“7 кроків” – це не лише розповідь про особисте життя співачки, а й універсальна історія про етапи людських стосунків, з якими ми всі знайомі. Від легкої закоханості до ненависті, від радості до байдужості – у цьому альбомі ви знайдете справжні емоції та переживання. Найчуттєвіша композиція з альбому – це пісня “Пробач”. 

“Сама назва «Пробач» є саркастичною, адже трек про те самовідчуття, коли вибачатись вже не потрібно. Пісня дуже легка за звучанням, але неймовірно прониклива за змістом. Я сподіваюсь, що ця історія стане почутою та зрозумілою”, – говорить співачка.

Нагадаємо, раніше OLENA USENKO презентува нову відеороботу “Очі Зав’яжу”.