Співачка VikaVishnya випустила зворушливу пісню, під назвою «Чому?», за яку отримала грант від Монатіка

Співачка VikaVishnya випустила зворушливу пісню, під назвою «Чому?», за яку отримала грант від Монатіка

У цій пісні весь біль і сум, питання без відповідей, які досі турбують співачку та багатьох українців. 

Як каже співачка, після місяця тиші, це перша пісня, яку вона змогла написати, виплиснувши в неї усе, що накопичувалося з 24 лютого 2022 року. 

Головним у творчості є і залишаються тексти її пісень, які нікого не залишать байдужими. 

І це та сама пісня, за яку неочікувано для себе, через місяць після початку пекла, думаючи, що ніколи вже не буде займатися музикою, співачка отримала грант від Монатіка, таким чином зрозумівши, що не дивлячись ні на що, має писати пісні і співати їх людям, що потрібно і має сенс. Назва пісні говорить сама за себе, у багатьох із нас є багато питань, і основне питання, яке досі лунає у серцях та головах українців – «Чому?».

Далі співачка розказує свою історію, яка передувала написанню пісні.

«24.02.2022 о 4 годині ранку я прокинулася в Києві від вибухів, пізніше прокинулася моя донька, побачила, як я  нервуючи збираю валізи, вона сказала, що їй снилися вибухи і почала плакати, мій світ тоді поділився на до та після.
До останнього не могла повірити, що в наш час, у цивілізованому світі може статися війна, жорстока, кривава і несправедлива, не вірила до останнього, але реальність виявилася іншою.
Перший час я не могла ні слухати музику, ні читати книги, ні дивитися фільми, нічого, повна апатія, життя ніби зупинилося, замість музики – звуки сирен і вибухів, замість книг – новини, замість фільмів – ракети та літаки, що пролітають над головою.
Через місяць, я все ж таки виплеснула все, що відчуваю в музику і пісню, в якій я ставлю головні питання, які мучать мене до сьогодні: чому?»

Насправді хотілося б додати, що VikaVishnya у музичній індустрії вже давно і навіть встигла розвинути за два роки від маленьких квартирників до фестивалів свої музичні благодійні івенти «Вишневий Вернісаж», на яких збирає талановитих сучасних українських артистів та співаків. Раніше на цих івентах збирались гроші на допомогу онкохворим, зараз же збираються кошти на допомогу військовим. Таким чином VikaVishnya хоче розвивати сучасну українську музичну культуру, відкривати нові імена та допомагати у такі важкі часи. 

Загалом у музичній скарбничці VikaVishnya є два сингли та два кліпи: на пісні «Ромашка», яку співачка випустила ще у 2021 році та на трек «Кішки на серці», яка вийшла у серпні 2022 року. А у вересні у співачки відбувся перший сольний концерт у столичному барі HVLV. Також через війну так і не вдалося випустити спільну пісню разом із українським артистом Constantine. VikaVishnya є онукою Заслуженого артиста України Юрія Рожкова, тому вона має у планах взяти якусь пісню дідуся і переробити її на сучасний лад аби таким чином воскресити те, що робив дідусь. Загалом артистка налаштована рішуче і скоро збирається випускати альбом, тому ви ще не раз почуєте її ім‘я.