Співачка YAGODA презентувала містичний кліп-спогад “Лілея”, під час зйомок якого здійнялася справжня буря

Співачка YAGODA презентувала містичний кліп-спогад “Лілея”, під час зйомок якого здійнялася справжня буря

Співачка YAGODA презентувала відеокліп, під час зйомок якого розігралася справжня буря та пішов град. Саме штормова погода застала співачку та її команду на зйомках кліпу.

“Це було неподалік Львова. Ми навіть і подумати не могли, що з маленького дощу в одну мить здійметься буря. Знімальний процес проходив під час дощу. І вже за кілька хвилин все потемніло, крізь стіну дощової зливи я не бачила ні оператора ні знімальну групу. Почав падати град, і я відчула, як боляче він бʼє по шкірі.  Ми ледь врятували техніку і самі добралися до машин”, – згадує співачка.

Кліп на пісню “Лілея” – це містичний спогад. Спогад про те, як колись, на Івана Купала, незнайомець подарував співачці лілею. А вже через кілька років він став її обранцем в житті.  Саме ці емоції та почуття YAGODA втілила у піснію “Лілея”.

“Відкрию вам лаштунки. Відеокліп на пісню я знімала неподалік свого дому, біля озера. Це для мене дуже символічно, адже саме тут колись мені подарували лілеї. І це був найцінніші подарунок у моєму житті. Трапилося це не в просту ніч, а в містичну ніч на Івана Купала”, – розповідає виконавиця.

Саме тому основний меседж пісні – вірити в свою долю, довіряти Всесвіту. Саме це нам всім дуже потрібно – вірити в себе. 

Зараз YAGODA готується до першого сольного концерту у Львові. Крім того, готує нову таємничу дуетну пісню, яку слухачі вже зможуть почути наприкінці літа.