Співачку TA.POLYA закопали під час зйомок кліпу

Співачку TA.POLYA закопали під час зйомок кліпу

22 листопада молода артистка TA.POLYA презентувала свій дебютний кліп на пісню «Сон».

В основі сюжету лежить історія боротьби героїні, яка є уособленням України, та непокори вільного українського духу в образі іншої дівчини. Нашу країну ділили, грабували, намагалися скорити і “закопати” саму ідею Незалежності та Волі. Для гостроти сприйняття режисер-постановник додав сюрреалістичні вставки з імітацією художника Рене Магрітта, адже живописна манера художника, така навмисно безособова і  суха, виявляє парадоксальну здатність до правдоподібного зображення немислимої нам реальності. 

«Шлях кожного з нас від темряви, болю та самопожертви до абсолютної свободи – народження чогось нового. Бунтарські рядки та агресивна подача, вже більше ста років змушують тверезо подивитися навколо», – говорить про кліп режисер, Гліб Михайличенко.

Співачку TA.POLYA закопали під час зйомок кліпу

До зйомок кліпу були задіяні більш ніж 20 професіоналів. Серед них відомий український оператор – Руслан Богдан, ви могли бачити його роботу у кінофільмі «Довбуш», «Віддана» та у кліпі гурту Kalush Orchestra «Stefania», та директорка Арт департаменту – Анна Довбуш, яка працювала з гуртом LATEXFAUNA, JERRY HEIL та Артемом Пивоваровим.

Співачку TA.POLYA закопали під час зйомок кліпу

TA.POLYA – це проект молодої артистки, який несе в собі ідею сили українських жінок, що непохитно боронять нашу країну та тримають її тил. Основною метою проекту співачка обрала транслювати через свою творчість містичний дух та мудрість українських берегинь. 

Проект народився під час повномасштабного вторгнення росії в Україну за сприяння об’єднання музикантів «Київський Культурний фронт». Разом з ними  артистка благодійними концертами зібрала понад 100 000 грн на допомогу армії.