Співак Андрій Кравченко присвятив пісню Мадонні 

Співак Андрій Кравченко присвятив пісню Мадонні 

Стовідсоткове потрапляння у “десяточку” дівочої аудиторії. Розкрадач жіночих сердець Андрій Кравченко презентує пісню “Мадонна”, яку з першого прослуховування підспівують в унісон сотні слухачок на концертах. Побачивши назву композиції хтось може подумати, що її артист присвятив далекій американській попдіві та чи так це насправді? 

“.. Ти будеш для нього Мадонна — сама грішна і сама свята, королевою навіть удома, станеш сенсом його життя..” – ці слова для українок. Тільки наші жінки вміють так самовіддано любити, обігрівати, вірити, підтримувати й саме вони заслуговують на те, щоб бути коханими, щоб їх оберігали й балували, цінували та підтримували у всьому. Українська Мадонна — це нахтнення і сила, мудрість і слабкість, спокій і пристрасть” – наголошує Андрій Кравченко.

Вже 6 березня о 18.00 артист презентує однойменну програму “Мадонна” в МЦКМ (Жовтневий Палац), що у столиці. Саме з цього місця розпочнеться низка чуттєвих концертів співака містами України. Бо Мадонна” – не просто прохідна композиція у творчості Андрія Кравченка. Це свого роду ода жінкам України, які сьогодні роблять неабияку роботу у тилу й у війську. 

“Війна оголила наші основні бажання та орієнтири. Саме про це я пишу та співаю: про кохання і про його цілющу силу. А тур “Мадонна”- особлива подія для мене. Він ПРО найкращих і ДЛЯ найкращих ЖІНОК. Я щасливий, що є можливість зустрічатися з моїми слухачами” – зазначає Андрій Кравченко. 

У Жовтневому також звучатимуть найвідоміші хіти Андрія Кравченка: “Доле моя”, “Моя єдина”, “Тільки ти”, “Лебідка”, “Все буде добре”. На сцені з’являться і запрошені зіркові гості: Павло Зібров та М’ята. Також у холі МЦКМ на відвідувачів чекає виставка портретів публічних жінок, які знялися у відео на пісню “Мадонна”: Соломії Вітвіцької, Юлії Приймак, Христини Решетнік, Ілони Гвоздьової, Марічки Бурмаки, Світлани Тарабарової та не тільки.