Співак із Маріуполя ENLEO дав символічний благодійний концерт у серці Києва

Співак із Маріуполя ENLEO дав символічний благодійний концерт в самому серці Києва

ENLEO один із найяскравіших представників сучасного українського шоубізнесу, співак із Маріуполю та волонтер, порадував шанувальників концертом просто неба.

Кілька сотен глядачів зібралися на Контрактовій площі,  щоб співати в унісон улюблені пісні. 

Проте концерт опинився під загрозою – буквально за кілька хвилин до початку залунала повітряна тривога. 

Відразу після виступу співак вирушив на ще один благодійний концерт у Польщі, кошти з якого підуть на підтримку наших захисників. Крім того, музикант влаштує творчу зустріч із родинами українських переселенців, котрі вимушено залишили свої домівки через війну і опинилися далеко від батьківщини. 

Контрактова площа – це символічне місце для співака. Саме тут він починав грати і давати вуличні концерти, коли переїхав до Києва. 

“Я починав свій творчий шлях, як і багато музикантів, із вуличних концертів. І перші мої виступи відбулися саме тут, на цьому місці”, – згадує з теплотою музикант.

Цей виступ став першим відкритим вуличним концертом за 8 місяців повномасштабної війни. 

ENLEO поділився першими враженнями після концерту:

“Це місце – біля Києво-Могилянської академії – особливе для мене. Саме тут я почав грати рік тому і збирати кошти на ЗСУ. Це було єдине місце, де на той час я міг спокійно грати. Тому воно дуже символічне. Тут є особливий музичний простір і завжди багато людей”.

Подія, крім музичної, мала ще й шляхетну благодійну мету. Друг музиканта із підрозділу “Гвардії Наступу” зараз знаходиться на лінії фронту і потребує допомоги. Під час концерту було зібрано кошти на дрон, який зараз так потрібний нашим захисникам на передовій. 

“Ми зібрали більше 11 тисяч гривень для мого друга Влада з підрозділу “Гвардія Наступу”. Це наш вклад у перемогу, це наша маленька перемога. Я дякую всім і пишаюся тими, хто долучився до такої великої справи”, – захоплено говорить ENLEO. 

Ця пора – час випускних в українських школах. Справжнім подарунком випускникам стала пісня “Вальс під вибухи”. Цікаво, що на концерт прийшли випускники шкіл і вони разом зі співаком співали цей трек. 

Виконав музикант і широко відомий переклад українською пісні Тома Оделла  “Інша любов”.  Цьому перекладу в цей день виповнилося 11 місяців.

“Всі знали слова пісні. Кожна людина співала і танцювала. Це було дуже потужно”, – емоційно каже співак.  

Музиканта викликали на біс і він виконав цю пісню двічі. 

На концерті було багато іноземців, які зупинялися та із захопленням насолоджувалися неймовірною атмосферою концерту. 

Гідним завершенням концерту стало виконання Гімну України – кілька сотен шанувальників заспівали його в єдиному пориві.