Співак SHYMAN розповів про важливу місію сучасних українських митців у новому треку “Реве Ревучий”

Cпівак SHYMAN презентував унікальну пісню “Реве Ревучий”, в якій музикант поєднує власну словесну творчість з рядками “Заповіту” Тараса Шевченка, виливаючи переживання українців.

Нещодавно Україна відсвяткувала день народження Тараса Шевченка. Твори Великого Кобзаря актуальні і сьогодні, вони мають потужний голос, віддзеркалюючи сьогодення і даючи віру та силу боронити рідну землю.

Cпівак SHYMAN презентував унікальну пісню “Реве Ревучий”, в якій музикант поєднує власну словесну творчість з рядками “Заповіту” Тараса Шевченка, виливаючи переживання українців.

SHYMAN — музикант, гітарист, сонграйтер, який має в своєму репертуарі сильні сингли, став справжнім відкриттям нової української музики. Виконавець творить модерну українську музику, поєднуючи різножанровість та унікальність власного стилю, в якому звучать впливи року, попу та фолку. 

”Реве Ревучий” — це пісня, яка залучає до себе увагу із перших нот. Її бадьорі та потужні звуки не залишать байдужими нікого, хто любить Україну.

Це пісня про людей, що прагнуть справедливості та свободи у власній країні. У пісні звучить голос України, який закликає до єдності та патріотизму. 

”Я молюсь за Україну, незалежну та єдину” — ці слова стали ключовими для SHYMAN у його новій пісні. Він вірить, що сприяти єдності та патріотизму – це одна з важливих місій музикантів сьогодення. 

Кліпмейкер Олександр Шкурдюк підхопив ідею пісні та запропонував зняти відеокліп на локації, яка максимально передає стан пісні — це кручі на схилах Дніпра. Саме звідси відкривається панорамний вид на місто-герой, який захоплює дух. А кадри краєвидів, зняті з дрона ще до війни, розкривають всю красу та велич України.

Майже два століття тому Шевченко передбачив, що може статися, і попереджав нас, ніби янгол-охоронець, через свої вірші. Проте, ми бачимо, що історія повторюється, і це для нас, українців, великий урок на майбутнє.

“Кобзар залишив нам пророчий “Заповіт”, який ми маємо виконувати”, — зазначає SHYMAN.

Все це музикант відчув на собі. З перших тижнів повномасштабної війни артист активно включився до волонтерської та музичної лінії фронту, виступаючи на благодійних концертах. В його активі — треки, написані у підтримку українців, а в його піснях звучить заклик стати на захист країни. Трек “Реве Ревучий” став продовженням такої позиції музиканта.

“Війна в Україні змінила реальність людей, вона змінила моє відчуття життя. В моєму серці живе віра в перемогу. Нас хотіли роз’єднати, але ми стали ще міцнішими. Зараз саме нам випала доля боронити Батьківщину і стримувати ворога, що загрожує всьому світу. Сьогодні про Україну та зокрема, українську культуру, знають всі. Саме тому, українці не мовчать, а кричать та співають про те, що відбувається”, — каже музикант.

Для сучасних українських митців — це важлива місія — розповідати про сьогодення і про те, що може чекати на нас у майбутньому, якщо ми забудемо своє минуле.

“Реве Ревучий” — це пісня про силу та мужність українського народу, про його незламність та волю.

Ця пісня є надзвичайно символічною для сьогодення України, а образ Кобзаря — це глибока метафора, уособлення духовної сутності українців, незнищенності традицій.

Недаремно Тараса Шевченка називали Великим Кобзарем, бо його твори уособлювали в собі те, що є глибинною суттю українців.

Саме цього прагне співак SHYMAN, виступаючи кобзарем сучасності. Через свою пісню він транслює реальні події, які відбуваються просто зараз, у 20-х роках  XXI століття в Україні.

Поки живуть культура і традиції, український народ непереможний.