Від патріотичних пісень знову до лірики: Сергій Лазановський | RIDNYI випустив дебютний авторський мініальбом “Етюди”

Від патріотичних пісень знову до лірики: Сергій Лазановський | RIDNYI випустив дебютний авторський мініальбом "Етюди"

Український співак Сергій Лазановський | RIDNYI презентував дебютний авторський мініальбом “Етюди“, до якого увійшли три ліричні пісні. Це три різноманітні історії кохання, ті самі грані найбільшого почуття на світі, які для кожного з нас закінчуються по-різному. За словами співака, у цих піснях кожний зможе знайти частинку своєї життєвої сторінки.

“За останній рік я трохи змінив вектор свого музичного звучання. Повномасштабне вторгнення стало поштовхом до створення пісень, які підніматимуть моральний дух наших захисників. І я вважаю, що мені це вдалось. Про це говорять мільйони переглядів та прослуховувань на різних платформах пісень “Геть з України”, “ЗСУ” та “Переможна пісня”. Проте багато слухачів знають Сергія Лазановського як ліричного виконавця. Тому я повернувся у рідну гавань. Не знаю, чи надовго, проте хочу максимально подарувати своїй та потенційній авдиторії цю музику”, — зазначив Сергій Лазановський | RIDNYI.

У мініальбомі виконавець виступає як і учасник дії, так і оповідачем. Альбом “Етюди” переплетений різними емоціями та переживаннями: від трагічного кохання до щасливої історії з хепіендом. Авторами композицій “Божеволію”, “Плакала” та “Очі” стали Сергій Лазановський та його музична продюсерка Ірина Батюк.

Ще до релізу альбому Сергій Лазановський | RIDNYI презентував перший трек із роботи “Етюди” — “Плакала”, який зібрав позитивні відгуки слухачів, став вірусним у ТікТок та потрапив до ТОП-50 популярних треків України у Shazam.

Наразі разом з презентацією альбому, співак випускає відеороботу на іншу композицію – “Божеволію”. У кліпі, режисером якого став сам Лазановський, головний герой знаходиться у полоні власних почуттів, які ототожнюються із залізними кайданами. Локацією для відео став великий промисловий ангар, а зйомки проходили при мінусовій температурі.

“Знаєте, холод стабільно супроводжує мене на різних зйомках кліпів. Я б здивувався, якби ця робота стала виключенням. Дійсно, в ангарі було дуже холодно, адже команда не мала технічної можливості  прогріти таке велике приміщення. На мені була тільки тоненька сорочка та штани. Проте досвід в акторській справі мене навчив працювати у різних умовах, тому під час зйомок я був настільки захоплений, що фізично холод не відчувався”, — підкреслив співак.