“Співати для мене – це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє”, – Vlada K

“Співати для мене - це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє”, - Vlada K

Vlada K  – юна українська співачка, телеведуча та радіоведуча, переможниця міжнародних конкурсів для талановитої молоді. Дуже часто з’являється на обкладинках топових глянцевих журналів, бере участь у благодійних івентах. За її плечима виступи на одній сцені із відомими топовими українськими виконавцями, авторські пісні та музичні відео – в топ-чартах українських телеканалів та радіостанцій.

Зараз молода виконавиця продовжує музичну діяльність і всю свою творчість присвячує рідній Батьківщині.

“Співати для мене - це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє”, - Vlada K

Одна з ваших пісень мала назву “SENIORITA”. Вона про перше дитяче кохання? 

Так, пісня “SENIORITA” трохи відрізняється від решти моїх пісень. Це трек про нові відчуття, яких раніше не було. Адже це особливий момент у житті людини. Мої перші захоплення, цікаві спілкування, перші переживання, якими я хотіла поділитись з глядачем, це відгук моєї душі. Я дуже хвилювалася, коли настав час релізу: як будуть сприймати трек, які будуть відчуття та відгуки? Потрібно було знайти золоту середину між тими образами, до яких всі звикли, і мене більш дорослішої. Але все було прекрасно, і я отримала дуже багато позитивних і добрих коментарів. Трек знайшов відгук у серцях слухачів.

Нещодавно ви презентували пісню “Бро”. Про що ця пісня? 

Трек “BRO” – це про те, як швидко може закінчитися дружба, про перші розчарування та втрати. Коли більше немає довіри і немає близького спілкування. Всі проходять через такі події в житті. Скажу чесно, це не зовсім моя історія, але в мене також було багато неприємних моментів з моїми друзями. Насправді у мене не так багато друзів, але є дуже багато хороших знайомих, однокласників, з якими я дуже добре спілкуюся. Фактично кожного дня ми на зв’язку. Для мене дружба – це, в першу чергу, щирість, довіра, безкорисливість, взаємодопомога, щоб можна поділитися своїми маленькими секретами, і щоб це залишилося між нами. Для цього також потрібно мати спільні інтереси та захоплення. У спілкування зі своїми друзями я не акцентую увагу на своїй творчості, але вони звичайно вітають мене з новими релізами. Проте ми намагаємося спілкуватися на зовсім інші теми, які нам цікаві.

“Співати для мене - це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє”, - Vlada K

Наступні ваші треки будуть відрізнятися від попередніх? Які зміни ви плануєте? 

Так, я зараз планую випуск наступного міні-альбому, пісні з якого будуть якісно відрізнятися від попередніх. 

Зокрема, треки “ФРАНИК”, “Виклик”, “SENIORITA”, “БРО” – будуть включені в наступний студійний альбом. Я можу точно сказати, що цей альбом буде відрізнятися від попереднього. Я не хочу, щоб мою творчість асоціювали з дитячою, тому що все зараз зовсім не по-дитячому. Бо я дорослішаю, і разом із цим змінюється моя музика, її тематика та настрій. 

Незабаром на нас чекають новорічно-різдвяні свята. Чи готуєте ви щось для своїх шанувальників? 

Скоро прийде Різдво, і я хочу зробити сюрприз для своїх слухачів і подарувати всім колядку. Ми дуже довго та ретельно обирали серед різноманітних прекрасних колядок і сподіваюся, що вам сподобається.

Новорічні та Різдвяні свята  – одна із самих радісних зимових подій, на які ми всі чекаємо з нетерпінням кожного року. Пісенні традиції, зокрема колядування, – важлива частина різдвяно-новорічних святкувань. Українські колядки неймовірно розмаїті та мелодійні. Я впевнена, що слухачу сподобається мій вибір  

Україномовні пісні – це позиція Vlada  K популяризувати українську творчість? А чи плануєте випускати пісні англійською мовою?

Так, співати українською мовою завжди – це моя принципова позиція. Мені дуже важливо донести світу прекрасну,  сучасну, якісну українську музику та пісню. Щоб у всіх куточках нашого світу лунала наша пісня, і люди знали про нас. Мені б також хотілось ще спробувати заспівати англійською мовою, це було б дуже цікаво і важливо донести наш меседж до всього світу.

Мова – частина будь-якого народу, величезний скарб, який треба берегти. Бо без мови ми забуваємо, хто ми є насправді, і яка сила є у нас.  Мова – це засіб перемоги.  

“Співати для мене - це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє”, - Vlada K

Чим або ким надихається Vlada K? Звідки беруться ідеї та звідки ви черпаєте сили на творчість, навчання?

Мене надихає все те, що навколо, все, що трапляється в моєму житті. 

Але в першу чергу, це люди, які мене оточують. На нашому шляху трапляється багато людей, які відіграють важливу роль, змінюють нас, спонукають до творчості. 

Так, автором моїх двох міні-альбомів є Дмитро Сисоєв. Ми часто спілкуємося з ним на різні теми. Я розповідаю  йому історії з мого життя, про школу, друзів, обговорюю з ним мої захоплення, і таким чином створюються нові пісні. 

Мене надихає творчість і мрії. Моя творчість  – це все про мене, про моє життя та мої мрії. Я дуже хочу у майбутньому навчитися сама собі писати пісні і сподіваюся, що у мене вийде.

Але зараз я хочу, щоб мої пісні набули іншого сенсу, тому що співати для мене зараз – це надихатися, творити нові пісні й надихати людей навколо. Я відчуваю, що роблю важливу справу, заради якої варто йти вперед та вірити в майбутнє.