“стабільно паршиво” – Маша Кондратенко випускає нову пісню

"стабільно паршиво" - Маша Кондратенко випускає нову пісню

Ця пісня – знайомство зі справжньою Машею: лірично-драматичною дівчиною, з присмаком року і електрогітари.

Мелодія пісні зачаровує з перших нот, а текст, написаний самою Машею, дозволяє кожному почути в собі емоції та переживання, які викликає ця композиція. “Стабільно паршиво” створена для того, щоб дати слухачам можливість знайти внутрішню гармонію та зміцнити своє вірування у краще майбутнє.

Стабільно паршиво – два слова, які болюче точно описують мій стан в той момент, коли ми з Семом писали цю пісню. Вона про близькість. Про близкість і схожість душ, про любов. Але не ту любов, про яку всі мріють і дивляться в фільмах) Про ту любов, що повільно вбиває. Коли ви з людиною настільки схожі в усьому, що і разом не можете, і окремо один від одного у вас все йде шкереберть. Ви ніби на пороховій бочці, яка в якийсь момент може вибухнути. І ніхто з вас ніколи до цього не буде готовий. 

Коли емоційні гойдалки – як вода для кожного, коли хочеться ще більше драми, щоб посуд літав у стіни, щоб тебе схопили за руку, коли ти захочеш піти. Мене завжди зупиняли… Окрім того разу, після якого була написана ця пісня.

Відеоробота була зроблена режисеркою Духовне Личко.