“ФУТБОЛ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ” – благодійний футбольний матч для збору коштів на ЗСУ в Ужгороді

"ФУТБОЛ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ" - благодійний футбольний матч для збору коштів на ЗСУ в Ужгороді

27 листопада о 12:00 на стадіоні «Авангард» (вул. Івана Франка, 1) в Ужгороді відбудеться благодійний матч за участі легенд українського футболу та зірок шоу-бізнесу за підтримки Закарпатської обласної військової адміністрації, Ужгородської міської ради та Української Асоціації Футболу.

"ФУТБОЛ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ" - благодійний футбольний матч для збору коштів на ЗСУ в Ужгороді

Головна мета заходу – збір коштів з продажу квитків та донатів під час матчу та його трансляції на потреби Збройних сил України. Офіційний транслятор матчу – телеканал «УНІАН» та Football Hab.

Гостями та учасниками події стануть:

  • Відомі спортсмени та співаки (Василь Вірастюк, Сергій Конюшок, Станіслав Медведенко, Tricky Nicki, POLINA DASHKOVA, КилимМен з гурту KALUSH та інші).
  • Легендарні футболісти України, такі як Владислав Ващук, Юрій Максимов, Едмар де Ласерда, Євген Селезньов, Ігор Циганик, Олександр Романчук, Василь Сачко, Тарас Михалик, Володимир Єзерський, Олег Шилаєв та інші.
  • Відомі гумористи та телеведучі (Євген Кошовий, Степан Казанін, Юрій Крапов, Володимир Шумко, Катерина Нікітіна, Костянтин Трембовецький, Марк Куцевалов, Ірина Гатун – «Квартал 95», Дмитро Сидоров, Сергій Лиховида).
  • Популярні українські блогери (Віталій Гордієнко, Nick Golev, Антон Скуратов).

Протягом всього матчу буде проходити благодійний ярмарок, на якому гості зможуть придбати смачний куліш, зігріваючий глінтвейн, чудові місцеві вина, сири та ковбаси, а також багато інших смаколиків. Весь прибуток буде також йти на потреби військових.

Чекаємо всіх! Вболівай за своїх, допомагай НАШИМ!