Володарка унікального вокалу – співачка Svitonia повертається з новим синглом «Океан»

«Рекорд став для мене своєрідним викликом», — Svitonia про рекорд Гіннеса, нове звучання та «Голос Країни»

Світла меланхолія під вишуканий лаунж-поп – такою Svitonia ми ще не чули.

Для кожного митця неодмінною запорукою майбутнього успіху є стадія творчого пошуку. Зазвичай композитори та музиканти оминають згадками цей етап, фокусуючи увагу на всіма визнаних власних роботах. Хоча стадія пошуку іноді може бути не менш цікавою, аніж так звана «стадія бронзування», коли артист врешті затверджується в статусі майстра в обраному жанрі.

Володарка унікального вокалу – співачка Svitonia повертається з новим синглом «Океан»

До цих «іноді» можна віднести історію цікавої української співачки Svitonia. Її пошук власного пізнаванного звучання пролягає від потужної академічної школи через експерименти з електронікою, етно та денс-музикою («Моя Мелодія» та «Vorozhila») і аж до вишуканого лаунж-попу в новій пісні «Океан».

Мільйони глядачів, які пам’ятають Svitonia ще за феєричним виступом у шоу «Голос Країни», де вона вразила виконанням Арії Діви Plava Laguna, будуть здивовані тим, що володарка свисткового регістру аж до п’ятої октави наразі випустила легку та виважену пісню поміж колисковою та затишним джазом Нори Джонс. Але митець відчуває душею. І саме зараз слухач чекає таких пісень. Тих, що можуть зігріти, заспокоїти та віднести до світу мрій.

Володарка унікального вокалу – співачка Svitonia повертається з новим синглом «Океан»

«Не дивлячись на те, що в побуті я оптимістична і позитивна, в душі я людина сумна. Думаю, в світі багато сумних людей, які просто не показують цього. Але вони це гостро відчувають, залишаючись наодинці з собою; вдаючись до роздумів та рефлексій. Саме про це моя нова пісня, в кожній посмішці є журба – велика, як океан. «Океан» не схожий на все, що робила раніше. В новій пісні я дозволила собі трохи відкрити слухачеві сумну сторону моєї душі», – коментує співачка.