СТРУКТУРА ЩАСТЯ стала амбасадоркою програми EQUAL Україна від Spotify

СТРУКТУРА ЩАСТЯ стала амбасадоркою програми EQUAL Україна від Spotify

Новою амбасадоркою Spotify Equal у серпні 2023 року стала українська артистка СТРУКТУРА ЩАСТЯ. Про це розповів київський лейбл PLAN.

Серпневим голосом програми Equal Україна від Spotify стала СТРУКТУРА ЩАСТЯ – незалежна виконавиця, яка протягом декількох місяців утримувала топ-позиції у чартах стримінгових платформ. Ліза (ред. – справжнє ім’я СТРУКТУРИ ЩАСТЯ) очолила український плейлист з реміксом від XenjeS на свій трек “Друг”.

Виконавиця у своєму звернені до користувачів Spotify ділиться:

“Ще рік тому, я не могла уявити собі, що можу стати амбасадоркою EQUAL Україна. Хочу подякувати Spotify за круту ініціативу, котра допомагає звернути увагу на жінок у музичній індустрії, які роблять вагомий внесок в розвиток нашої культури. У такий важкий для нас час, це не тільки надихає, але і дає зрозуміти – ми на правильному шляху.”

Spotify Equal — це програма, яка підтримує талановитих музикантів та артистів з усього світу. Вона прагне створити рівні можливості для представників різних культур, гендерів та національностей на музичній сцені.  

Ліза Углач, відома як СТРУКТУРА ЩАСТЯ – 19-річна українська виконавиця з села на Київщині, яка має майже 400 тисяч слухачів щомісяця на Spotify. Її музичний каталог цілковито заснований на українській мові і включає в себе електроніку та різноманітні інші музичні стилі. Спільний трек з SadSvit – “Силуети” очолював топ-чарти більше місяця з перших днів релізу. Також, Ліза має спільні роботи з такими виконавцями, як Sad Novelist, хейтспіч, drimandr, Марний та багатьма іншими.