​​Святкуємо 21 рік альбому «Нєформат» разом з ТНМК у золотому складі!

​​Святкуємо 21 рік альбому «Нєформат» разом з ТНМК у золотому складі!

Концерт, який більше ніколи не повторять, має відбутись попри все.

​​Святкуємо 21 рік альбому «Нєформат» разом з ТНМК у золотому складі!

Ми живемо у бентежні часи, коли музиканти займаються здебільшого не музикою: Фагот захищає Україну, Фоззі допомагає волонтерам закривати потреби військових. Але у грудні вони ненадовго відкладуть справи, аби разом з Ділею відзначити день народження одного з культових альбомів українського хіп-хопу.

«Нєформат» побачив світ у грудні 2001 року і став другим повноцінним альбомом, в якому хлопці розбавили фірмовий саунд регі, фанком і дабом, розфасували все на 33 треки і приправили скітами (інтермедії).

За роки деякі треки стали справжньою класикою навіть серед тих, хто не вважає себе фанатом Танків. Завдяки телешоу «Файна Юкрайна», з перших нот треку «ПоRAPалося серце», будь-який українець почне співати про чорний жупан і сині шаровари. Запальна «А море де?» була хітом усіх радіостанцій, містична «Мила/Війʼ 2000» добре відома завдяки дуету з Ніною Матвієнко, а лірична «Восени» щороку зʼявляється у плейлистах і соцмережах українців із приходом вересня.

Тож збираємося, аби згадати улюблені треки і насолодитися воззʼєднанням на сцені культового складу гурту. Тебе теж запрошено, save the date: 15 грудня, МЦКМ «Жовтневий палац»!

Кількість місць обмежена місткістю сховища у МЦКМ, тому не відкладай придбання квитків собі та друзям!