“Світанкова мелодія” від T.HUTSULS – яскравий саундтрек змін на краще

"Світанкова мелодія" від T.HUTSULS – яскравий саундтрек змін на краще

Команда “трушних” гуцулів з Коломиї T.HUTSULS презентує пісенну новинку – світлу, мрійливу “Світанкову мелодію“. Ця пісня кожним своїм рядком наче програмує на зміни на краще – як кожен світанок народжує новий день, дає новий шанс, дарує надію:

“Коли прийдеш ти до ріки, / Відлунням ранньої весни, / Живим струмочком летіла / Світанкова мелодія”, – рядки з пісні.

Новинка уже доступна на всіх цифрових платформах та звучить на радіостанціях України.

Від виходу дебютного альбому T.HUTSULS “Гуцули” минуло три місяці. “Світанковою мелодією” коломийський гурт відкриває нову сторінку у своїй пісенній кар’єрі й обіцяє, що цього літа здивує не однією прем’єрою. Так гурт анонсував суттєві зміни у стилі музики та манері виконання. 

“Коли група робить свої перші кроки, закономірно, що є період пошуку себе, свого звучання, свого голосу на сцені, – каже генеральний продюсер T.HUTSULS, автор пісні “Світанкова мелодія” Михайло Балух. – От і ми з початку року з Гуцулами на студії Hutsul Planet Records багато експериментуємо. Натхнення традиційно черпаємо із джерела гуцульської культури, надаючи їй трендового саунду.”

Вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал називає “Світанкову мелодію” “ідеальним перехідним треком”:

“Відкривається нова глава для “трушних гуцулів”, нове дихання і безмежний світ нової музики, – каже вона. – У першому альбомі ми знайомили слухача із нами, але водночас пізнавали й самі себе. Зараз добре знаємо, куди хочемо рухатися далі та яку музику робити”. 

“Світанкова мелодія” – яскравий саундтрек весни-літа 2023. В унісон з музикою гір зеленіє природа, промені сонця уже добре зігрівають землю – і все це перетворюється на головний рушій для кожного із нас. А в нашому сьогоденні, сповненому боротьби, нам так потрібні світлі емоції, які огортають і наповнюють сяйвом зсередини, – на праведному шляху до великої Перемоги України.