Про братів не по крові, а по життю. Сергій Лазановський | RIDNYI та mcOptimist випустили відеокліп “Брат”, присвячений мільйонам українців

Про братів не по крові, а по життю. Сергій Лазановський | RIDNYI та mcOptimist випустили відеокліп "Брат", присвячений мільйонам українців

Популярний український співак Сергій Лазановський | RIDNYI разом з блогером-інфлюєнсером Максимом Савчиним, відомим як mcOptimist, створили пісню “Брат”, яка оповідає історію мільйонів українців.

“Брат” – пісня-присвята про силу братерської любові, повагу та відданість. Присвячена як і стосункам між рідними, кровними братами, так і чужими людьми, які будучи нерідними за кров’ю, стають один одному справжньою ріднею.

На створення такої чуттєвої композиції хлопців надихнули коментатори у соцмережах. Вони часто питали Сергія та Максима, чи не брати вони. 

“Одного разу ми з Сергієм відзняли TikTok і побачили багато подібних коментарів на кшталт “А ви часом з Сергієм не брати?”. Тоді в мережі ми створили інфопривід, що наче б то з Сергієм брати. Дійшло до того, що ми поїхали до родичів у села і “шукали” докази, що кровно рідні. Ця історія вже має свій кінець, ми зізнались відверто, що це не так. Історія й стала поштовхом до створення пісні “Брат”, яка оповідає, що братерство – це в першу чергу про спорідненість душ”, – відверто розповів Оптиміст.

Авторами пісні стали безпосередньо самі виконавці, а також продюсерка Ірина Батюк та фронтмен гурту “Гринджоли” Роман Калин. Як говорить Сергій Лазановський, кожний з них вклав свою частину серця та власної історії, яка вилилась у такий щемливий трек.

“Завдяки тому, що кожний з авторів вклав свою життєву оповідь у цю пісню, вона розповідає історію не тільки рідних братів, а загалом усіх людей, які по життю стають братами: друзі дитинства або люди, які до певних подій взагалі не знали одне по одного”, – наголосив Лазановський.

Відеоробота на пісню “Брат” відображає події сьогодення, що наразі спіткали багато українців. Усі ситуації, показані в кліпі, відбуваються в одному дворі, який зображений як символ життя. Режисером кліпу виступив сам Сергій Лазановський | RIDNYI.

“У кожного біля під’їзду або двору є така лавка, яка навіює сокровенні спогади. Чесно, створюючи цю відеороботу, вся команда не могла стримати сліз. Це справжня життєва історія двох хлопців, які маленькими познайомились на цій лавці. Вони виросли і тепер йдуть захищати свою країну на війну. І не знають, чи зустрінуться знову”, – зазначив співак.

Довідка: Сергій Лазановський | RIDNYI – український співак та автор, переможець “Голосу країни-11” в команді DOROFEEVA. Створює душевні композиції, які відкликаються у серцях мільйонів. Його пісні неодноразово потрапляли до топів музичних трендів українського YouTube. Остання з робіт – переспів “В саду осіннім айстри білі”, яка є оригінальним українським романсом, вкраденим радянською владою, наробив багато шуму в суспільстві та привернув увагу до вкраденої української творчості.

mcOptimist (Максим Савчин) – популярний інфлюєнсер, TikTok та Instagram блогер з авдиторією понад 1 млн підписників. Творець соціальних проєктів. Започаткував потужний флешмоб “Лізамолодець”, направлений на підтримку дівчинки, яка стрибала на скакалці у дворі Івано-Франківська та отримала булінг зі сторони сусідки. Про цю ініціативу розповідали всеукраїнські ЗМІ, телеканал 1+1 (програма Сніданок з 1+1), 5 канал та інші. “Брат” – дебютна композиція виконавця.