Свіжі імена української сцени – Tommas Frank, Rymma представили трек “Хто я”

Свіжі імена української сцени - Tommas Frank, Rymma представили трек “Хто я"

Починаючі музикант Rymma і Tommas Frank 8 грудня випустили першу спільну роботу – “Хто я”. Трек вийшов на лейблі Plan.

Свіжі імена української сцени - Tommas Frank, Rymma представили трек “Хто я"

“Хто я” – мабуть, кожен сам собі ставив це питання. Ми всі вже втомилися від цих стереотипних фраз по типу “будь простіше”, “візьми себе в руки”, “візьмись за голову”, “пора вже задуматись про…”. Для когось ми завжди будемо недостатньо чи забагато, але головне – які ми для себе. Ця робота – така собі відповідь-предʼява стереотипному суспільству, в легкій та іронічній подачі.

Я залипав в ТікТок і натрапив на дівчину, яка розповіла, що кинула звичну рутину і почала займатися музикою, і я подумав: цікаво, я тоді вже писав свої перші релізи, тому зайшов на її акаунт і зрозумів, що вона дуже круто співає і я хочу зробити дует з Риммою, точніше моєї музики з Риммою. Я боявся писати, тому що тоді у мене було всього два всратих релізи: “988”, який я випустив ще до повномасштабного і “Повітряна тривога”, який я б не випустив, якби не мотивація від Андрія Комара (він батько гадюшнику “чорні біти”. Але ми знайшли спільну мову, і вона сказала: “Так”… і ми одружилися. Та ще й написали трек про питання, яке важливо задавати собі частіше. Дуже дивно, що Римма написала слова, які повністю збігаються з моїми думками, коли я писав мелодію, то довго шукав звук. Знайшов. Про першу зустріч, зйомки кліпу та виправдовування щодо «гадюшнику» будуть наступного разу… дякую”, – каже Томмас Франк.

Свіжі імена української сцени - Tommas Frank, Rymma представили трек “Хто я"

Для мене це перша колаборація. Влітку Tommas побачив мене в ТікТоці, де я розповідала про те як 6 років будувала карʼєру в IT, а зараз випускаю свою першу пісню. Він запропонував зробити щось разом і через 2 місяця прислав мені біт. Біт максимально вайбовий, з крутими неочікуваними переходами, одразу мене зачепив. Я давно хотіла щось подібне написати, фраза “Хто я” сиділа в голові як ідея вже давно, а тут вона просто ідеально поєдналась із музикою”, – каже Rymma

Обкладинку треку зробив Tommas. Основна ідея якої – через тиск стереотипного суспільства, ми себе і в дзеркалі не завжди впізнати можемо.

Зараз монтується муд відео, де за допомогою проектора відобразили історію, що людина може фізично бути сама, але думки інших людей про неї її всюди переслідують. Артисти Rymma і Tommas Frank рухаються окремими напрямками, але думають про ще одну спільну роботу.