Свіжий ковток повітря у творчості молодого артиста КИТ

Свіжий ковток повітря у творчості молодого артиста КИТ

Сингл «Літня ніч» є четвертим релізом артиста у співпраці із лейблом і підсумовує річну роботу і шлях від невідомого виконавця до нішевого артиста із виступами і аудиторією в соціальних мережах. Новий трек продовжує ліричну історію кохання, але вже у позитивному світлі. Він демонструє персонажа проекту не лише, як романтика, а як амбітну особистість.

«Цей реліз повністю описує той етап життя, який є на даний момент. Я старанно працюю заради більшого майбутнього, при цьому бажання знайти власний спокій і насолодитися моментом залишаються. Це створює внутрішній конфлікт, але цілі виправдовують складність шляху. Тож якщо коротко, то цей сингл про спробу знайти гармонію між одержимістю і особистим щастям і це таки вдається. Адже, насправді, нові досягнення і успіх мають значення тоді, коли є із ким їх розділити вдома», – поділився артист.

Саундпродюсером релізу виступив HARVEY і ми можемо почути дійсно нове звучання, яке характеризується більш легким саундом, RnB напрямком із фаст-флоу на куплетах. Робота над ним в студії тривала приблизно місяць і та форма треку, яку ви чуєте на стримінгових є далеко не першою і не другою версією пісні. Можна зробити висновок, що виконавець досі шукає власну унікальність і почерк, але кожен його реліз не проходить повз, а збирає нову аудиторію закохану в океан творчості Кита.

«Цей трек є для мене новим етапом, бо в ньому показую інакшого себе. Я перестаю бути просто мрійником і постаю особистітсю, яка ставить перед собою план і виконує його незважаючи на труднощі. Хочу розкритися більше для своєї аудиторії і висвітлити робочу сторону життя, яка має дисципліну, амбіції і готова показувати результат, як у творчому напрямі, так і в бізнесі», – говорить артист.

В найближчому майбутньому Кит планує випустити серіал на власному ютуб-каналі, де поділиться річним творчим шляхом і підготує багато нового музичного матеріалу для нового робочого сезону, а поки триває літо, то артист пропонує нам насолоджуватись теплими літніми ночами під його новий сингл і памʼятати про те, що успіхи, радість і любов прекрасно розділяти із найближчою людиною, щоб відчувати життя на повну.