Заспівали про розбиті серця: AVERIN&CHURSANOV презентували нову пісню

Заспівали про розбиті серця: AVERIN&CHURSANOV презентували нову пісню

Найромантичніший дует українського шоу-бізнесу AVERIN&CHURSANOV порадували прихильників новим танцювальним треком “Не втрачай”. Це підтримка усіх, хто на собі відчув біль від важкого розставання з коханою людиною, хто думає, що на цьому життя зупинилося та не знає, що робити далі.

Пам’ятаєте цей прекрасний стан закоханості, який немов на крилах підіймає до небес, надихає та дарує найтепліші емоції? У такі моменти здається, що ти будеш з цією людиною усе своє життя, однак, на жаль, далеко не кожна історія любові закінчується хеппі ендом. 

AVERIN&CHURSANOV переконані, що розбите серце – це не привід опускати руки, зневірюватися у справжньому коханні та закриватися в собі. Це лиш гарна можливість приділити більше часу саморозвитку, насолоджуватися моментами життя та спрямувати всю любов до себе! 

Тож, хлопці просто зараз пропонують витерти сльози усім, хто відчуває нерозділене кохання, увімкнути пісню “Не втрачай” на всю гучність, потанцювати і підняти собі настрій. 

Цікаво і те, що AVERIN&CHURSANOV  випустили кліп на пісню. Як бачимо, хлопці співають в зачиненій напівтемній кімнаті, саме в таких обставинах частіше за все опиняються люди, які пережили розставання. Вони зачиняються вдома, не хочуть нікуди виходити та ні з ким спілкуватися. Однак, ліхтарики дають віру в те, що неодмінно все буде добре, що навіть посеред, здавалося б, найтемніших часів важливо помічати світло – позитивні моменти. 

Прикладіть цю пісню до серця, і воно обов’язково відновить ритм!

Нагадаємо, раніше артисти увірвалися на стримінги з мільйонними прослуховуванням пісень “Квітка”,  “Дівчина”, “Лелека”, “Відлюбилося”, “Звичка”, і “So slow”.