Свіжий сингл “Новий рай” від гурту ORIONIX про українську красу, гордість і незламність

Свіжий сингл "Новий рай" від гурту ORIONIX про українську красу, гордість і незламність

Український рок-гурт ORIONIX презентує новий трек під назвою “Новий рай”, а також відео до нього. Минулого року 22 лютого музиканти випустили другий студійний альбом, який залишився непоміченим через початок масштабної війни проти України. “Новий рай” — це перший сингл, який гурт представив з того часу.

“Чи вірили, що побачимо війну, в якій переможемо…” — саме так починається пісня, яка створена дарувати надію. Трек був написаний ще у квітні 2022 року під враженнями від того, що відбувалось у нашій країні, та знадобився ще час, щоб усвідомити та довести до ідеалу його звучання і настрій. Тема пісні – це історія про те, яким був цей важкий рік для України, а також про те, що відбудова і створення нової України – це в наших руках і тільки об’єднавшись разом ми зможемо подолати все.

У відеокліпі музиканти використали загально доступні кадри ЗСУ, а також найкрасивіші і знакові види України. Важливим моментом є те, що на відео ці кадри знаходяться в силуетах музикантів. Це означає, що вся ця краса всередині, в серці  кожного українця.

Саундом пісні, як завжди, займається Сергій – гітарист і саундпродюсер гурту. 

“Задача була в тому, щоб зробити драйвову пісню, яка б надихала, надавала сил і надію. Окрім того, ми додали в саунд трохи олдовості і войовничої енергії“, — коментує Сергій.

“В тексті я приділяю увагу висміюванню ворога, його недолугості та слабкості, а також, роблю акцент на визнанні всім світом хоробрості і незламності України“, — розповідає лідерка гурту, автор музики і текстів – Анастасія. 

Ідея відео, а також його реалізація належить їй.

“Один з курйозних моментів відео – це бабця з одного з російських інтерв’ю. Ми всією командою виступили за те, щоб залишити її у відео, як типове обличчя рашистських персонажів. Багато хто з нас втомився від сліз, жалібності і безсилля. Нам потрібні життєстверджуючі, сильні пісні. Думаю, що це хороший трек, під який можна навіть в контрнаступ йти”, — ділиться Володимир – барабанщик гурту.

Свіжий сингл "Новий рай" від гурту ORIONIX про українську красу, гордість і незламність

Зараз ORIONIX займаються виключно студійною роботою, готуючи ще декілька нових пісень, хоча зізнаються, що в умовах постійної тривоги, психологічної напруги і відключень світла, дуже важко працювати і творити. Але вони сподіваються на підтримку своїх прихильників і на те, що пісня “Новий рай” об’єднає ще більше людей. Сильна віра в ЗСУ і незламність духу надихнула музикантів зробити позитивний і обнадійливий трек навіть в найтемніші часи.

“Новий рай” — це пісня про справжній райський куточок на землі, в якому люди відчувають себе щасливими, впевненими і захищеними. Саме такою ми повинні разом збудувати нову Україну“, — резюмує Анастасія.