“Сил нема” – Freel і С23 представили спільний кліп

"Сил нема" – Freel і С23 представили спільний кліп

C23 та Freel записали спільну пісню “Сил нема” і випустили їх разом з кліпом, знятим у Києві.

За музичний продакшн у відео відповідає брат C23 Данило Павлюк.

Оператором та режисером монтажу кліпу став молодий кліпмейкер Олександр Ільченко. Кліп був знятий в Києві. У відео можна побачити готель «Салют», Український дім, «Будинок лікаря» на Великій Житомирській, будівлю ДФС та недобудову на Львівській площі, а також нічні пейзажі Києва та метро.

“Для мене ця пісня про пошук життєвої сили, чесність перед собою і мотивацію, яка змушує чогось прагнути і рухатись. Мій куплет зшитий з маленьких історій, деталей та переживань. Перший рядок приспіву, до прикладу, це реальна історія, як я буквально молотив кулаками своїх нападників, розумів, що сил в мене вже залишилось небагато, а бійка ще далеко не вирішена. Зрештою я хочу, щоб кожен знайшов свою інтерпретацію у тих рядках. Ми давно домовлялись з Фрілом щось створити разом, адже було цікаво, як поєднаються наші світи в одній пісні”, – коментує C23.

"Сил нема" – Freel і С23 представили спільний кліп

“Я мало з ким відчуваю творчу спорідненість, і C23 – один з тих артистів, якого я досить давно слухаю сам, просто для задоволення. Тому, звісно, було цікаво створити щось разом. Щось підказує, що на цьому наша співпраця не зупиниться. Впевнений, слухач легко розпізнає посил про те, що навіть якщо сил немає, все одно потрібно боротись до кінця. Власне, як зараз робить чи не вся країна”, – говорить Freel.