Така зірка ясная: Kler презентувала трек про українське зоряне небо

Така зірка ясная: Kler презентувала трек про українське зоряне небо

Міжгалактичне звучання нової музики: українська співачка Kler презентувала пісню в стилі діско, на написання якої її надихнуло українське небо. 

Пісня-роздум “Зірка” — про далекі зірки та галактики, які знають більше за нас. Про таємні та далекі зорі, які мовчазно спостерігають за історією та подіями людства. 

За словами співачки, на написання пісні її надихнула тиха та спокійна ніч в Україні без обстрілів і фільм “Вартові галактики”: 

“Памʼятаю, що була тиха, спокійна ніч (без обстрілів та сирен), чисте небо, виднілися місяць та зірки і я побачила як пролетіла комета. Чесно кажучи, я вже й забула, що можна просто дивитися і милуватися цією красою. Тоді в мене зʼявились думки про те, що десь там є ще галактики, інші світи. І думки про те, як багато ми дослідили та знаємо про космос і як багато ще є запитань“.

Образ яскравої зірки, який описується у пісні, викликає почуття магії, мрійливості і створює чарівну атмосферу. Співачка розповідає про зв’язок людини зі зоряним небом, про те, якою вона відчуває себе маленькою в цьому безмежному Всесвіті, але одночасно є частиною чогось великого і загадкового. Вона закликає відкрити своє серце для величі та краси навколишнього світу, спонукає вірити у неймовірні можливості, які чекають попереду.