Танцювально-театральна вистава «Саквояж» в Caribbean Club

Танцювально-театральна вистава «Саквояж» в Caribbean Club

Українському Театру Танцю Форсайт, який відомий не тільки в Україні, а й у багатьох країнах, Європи, Азії та Америки виповнюється 16 років! 23 країни вже відвідано!

Команда Форсайт: «Нам потрібні не подарунки у наш День Народження, а наша справа. Ми об’єднуємось далі та пропонуємо Вам долучитись задля допомоги нашим доблесним ЗСУ. Скористайтесь можливістю зробити добру справу і для країни і особисто для себе. Адже враження, які ви отримаєте від нашої вистави, піднімуть настрій, який надасть нових сил рухатись у нашій спільній боротьбі далі»

Запрошуємо Вас поринути у калейдоскоп емоцій та вражень!

Стильна та чуттєва хореографія, від якої неможливо відірвати очей, карколомні, видовищні трюки від артистів циркового мистецтва, сильні вокальні партії та мультимедіа ефекти очікують на Вас, щоб розповісти оригінальну історію двох світів: чорно-білого та кольорового.

Вистава «Саквояж» була створена в Україні та презентована саме в Caribbean club 6 років назад! З того часу «Саквояж» подорожував та отримував овації в Германії, Туреччині, Казахстані, Шотландії, Бразилії, Естонії, Швеції, Фінляндії, Італії. Він змінився і ми радо запрошуємо зустрітись знову. Поведемо вечір у теплій, дружній атмосфері.