Телеведуча та інтерв’юерка REGINA презентує дебютний сингл “Picasso”

Телеведуча та інтерв’юерка REGINA презентує дебютний сингл “Picasso”

Телеведуча та інтерв’юерка каналу FASHION TV UA, REGINA презентує свій дебютний сингл “Picasso”. У новому амплуа співачки, REGINA своїм енергійним та, водночас, романтичним треком закликає слухачів згадати світле почуття кохання, яке надає спокій і відчуття гармонії.

Телеведуча та інтерв’юерка REGINA презентує дебютний сингл “Picasso”

“Проєкт REGINA зʼявився паралельно з моєю роботою телеведучою, надихнула мене продюсерка Лілія Кіш. За час кар’єри на телебаченні, я взяла інтерв’ю у Наді Дорофєєвої, Юрія Горбунова, Влада Дарвіна, Вадима Олійника та інших. Мене захоплювали їх палаючі очі та жага до своєї справи, тому я згадала про дитячу мрію — стати артисткою”, — ділиться  REGINA.

Співачка запевняє, що сингл “Picasso” буде близьким людям і відгукнеться щирістю та світлим вайбом. Головним меседжем, як проєкту, так і дебютного треку, стало кохання, в першу чергу, в серці кожного, а потім — між чоловіком і жінкою. Особливо дівчата почують у пісні енергію та силу привабливості.

“Я хочу своїми треками закликати слухачів по всьому світу відкривати свої серця на зустріч коханню та щирості. Коли люди почують пісню “Picasso”, я маю надію, що кожен згадає про світле відчуття, яке може врятувати, надихнути, допомогти відчути себе потрібним і важливим. У першій музичній роботі багато моєї енергії та щирості, тому я впевнена, що трек здатен зачепити струни людської душі. Цією піснею я намалюю, як Пікассо, кохання у кожному серці”, — коментує REGINA.

Слухайте трек “Picasso” від REGINA на улюбленій музичній платформі!