«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

Сьогодні YATSUTA презентує сингл «Квітка», який співачка присвятила розділеним українським сім’ям. Напередодні прем’єри ми поспілкувалися зі співачкою про новий виток в її кар’єрі та що окрім музики допомагає їй в нелегкий час.

У квітні відбулася прем’єра пісні «Леви». Це був ваш перший реліз з початку війни, як знаходили у собі сили творити? 

Мені було тяжко зібрати себе, але через місяць зрозуміла, що потрібно воювати не тільки ділом, а й словом, тому ми створили пісню “ЛЕВИ” для наших військових, щоб підтримати їх моральний дух, для того аби вони розуміли, що ми їх чекаємо і віримо в перемогу. На мою думку, пісня з душею, вона змушує замислитися кожного українця, що ми маємо триматися усі разом заради наших військових, заради дітей, мій меседж був таким, щоб жодна людина не падала духом і не думала, що ми програємо. Тільки перемога України й ніяк інакше.

«Леви» написав відомий хітмейкер Дмитро Сисоєв. Ваша співпраця ще продовжиться?

Співпраця з Дмитром завжди була і буде. Навіть якщо автор і композитор інші, то Діма все одно керує процесом.  Він завжди зі мною.

З ваших слів нова композиція «Квітка» – це нова ви з новою палітрою емоцій. У чому ця новизна, чому саме ця пісня є певним рубіконом?

Я не можу сказати, що я нова, тому що зміни відбулися  з пісні “ЛЕВИ”, репертуар змінено, тепер всі пісні будуть виключно українською мовою, вони будуть про Україну і для України.  Пісня “КВІТКА” – про Україну.  

«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

Багато наших людей виїхало, а саме жінок, та на мою думку, україночки найгарніші, тому вони  розлетілися як пелюстки по всьому світу, і будуть прославляти нашу славну Україну. Але мені дуже хочеться аби вони всі повернулися до своїх  чоловіків та рідних домівок. Війна багато кого розлучила і мені від цього сумно. 

Як обираєте пісню для релізу? Записуєте одразу декілька та обираєте з поміж них чи спеціально шукаєте вірші, які сходяться з настроєм?

Я завжди шукаю те, що збігається з моїм настроєм, з ситуацією навколо. Я не записую декілька пісень одразу,  і не записую ніколи пісні, які не мені не до вподоби. Я в кожен свій матеріал вірю. Всі пісні, які є в моєму репертуарі вони від душі та з вірою в те, що слухачам  припаде до душі.  

Візуали ваших робіт завжди виділяються якістю та креативом. Розкажіть про команду з якою ви співпрацюєте?

У мене прекрасна команда, яка сформувалася протягом року. За цей рік ми стали дуже близькими, ми відчуваємо один одного. Я знайшла своїх людей.Вони всі енергійні та повні ідей. Вони вірять в  YATSUTA і я їм за це дуже вдячна. 

Зараз в музичній індустрії надзвичайно багато нових імен. Слідкуєте за колегами, кого відкрили для себе?

Звісно, я слідкую за багатьма артистами як мастодонтами, так і молодими. Якщо відверто, то я в захваті від творчості JERRY HEIL, вона дуже талановита, в неї багато крутих пісень, в неї завжди чітка позиція, як в піснях, так і в житті. Я в захваті від неї.  

У вас двоє діток, як встигаєте зараз поєднувати материнство та роботу артистки.

Я з 16 років працюю, я вже навчилася розподіляти свій час так, щоб всім приділити достатньо часу. Кожну вільну хвилину, я приділяю дітям, чоловіку та своїм близьким. Я вважаю, що реалізована мати – це щасливі діти та гармонія у сім’ї. Для жінки важливо бути реалізованою та займатися улюбленою справою.  

«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

Діти ваші перші слухачі? Чия підказка та критика у творчості вам справді важлива? 

Не можу сказати, що діти мої перші слухачі, перші слухачі це ті люди, які  створюють композицію і звісно моя команда. Кожен, хто чує пісню і дає свою оцінку – я враховую кожну думку, до кожного прислуховуюся. Діти звичайно слухають. Я думаю, що дітям, мабуть, важко оцінювати, тому що співає їх мама і вони мене сприймають як маму.  Головне  рішення  щодо синглу  робить  –  моя професійна команда.

Ви власниця дитячої творчої студії у Дніпрі. Коли зрозуміли, що потрібно повертати бізнес до життя та запрошувати діток знову?

Я власниця дитячої творчої студії та спорт клубу для дорослих. У Дніпрі, Павлограді та Києві. З приводу студії для дорослих то ми вирішили через місяць, тому що люди наполягали, людям треба якось відновлювати емоційний ресурс, багато людей знаходяться морально в тяжкому стані, а спорт дає емоційну  розрядку  і відганяє від поганих думок, навіть психологи радять займатися спортом. А вже через три місяці ми вирішили й для діточок відкрити студії, тому що багато сімей не покинули домівки та залишилися, ще у місті багато внутрішньо переміщених сімей, і вони потребували кудись відводити діток, тому що садочки закриті, тому вирішили, що ми повинні працювати, ми повинні дарувати дітям радість, нехай вони насолоджуються дитинством, розвиваються, адже це головна мета. 

Ви розповідали, що наразі, як і багато українців, морально стомилися. Що окрім музики є вашою розрадою?

Я гадаю, що втомилися всі, війна дуже виснажує морально. Енергію треба черпати від своїх хобі,  рідних людей. Для мене розрада це моя сім’я, особливо коли я бачу своїх дітей усміхненими для мене це насолода.  Ми разом і це для мене найголовніше щастя. 

«Тепер всі пісні будуть про Україну і для України», — YATSUTA про нові пісні, підтримку сім’ї та бізнес

Які слова вас завжди мотивують співати, квітнути та боротися?

Не слова, а мій внутрішній стан. Я прокинулася, в мене є можливість жити,  маю руки, ноги,  що ще потрібно аби бути щасливим? В мене все для цього є. Настрій у людей може змінюватися що секунду, тим паче в тих реаліях, яких ми зараз живемо. Але поки в тебе є можливість робити щось корисне для себе, суспільства, держави, то ти повинен цьому радіти і радіти кожній хвилині, адже  життя таке непередбачуване.