The Marinson представили нову пісню “Восьмий лютий”

The Marinson представили нову пісню "Восьмий лютий"

The Marinson – молодий незалежний поетично-музичний проєкт, створений автором та виконавцем Петром Чернишенком. 

The Marinson – це справа всього мого життя, до якої прагнув багато років. У перекладі з французької словосполучення означає – «моряцький звук», що відображає концепцію мого народження біля берегів чорного моря поблизу Одеси, та звуку, як музики у моєму житті“, – коментує Петро.

Минулого року The Marinson з музикантами успішно відіграли фестивальний сезон з акустичною програмою, декілька концертних виступів та івент-запрошень. Цьогоріч життя країни у тому вигляді, в якому ми її пам‘ятаємо, практично, зупинилося. Війна змінила плани та пріоритети кожного національно-свідомого громадянина.

З початком вторгнення, The Marinson вирішили скоординуватися з польськими колегами-благодійниками, для забезпечення військових госпіталів та внутрішньо переміщених осіб. Паралельно з тим Петро координує тимчасовий виїзд громадян до безпечних міст України та Європи:

«На нашій землі досі російський ворог. Частина міст окуповано, під обстрілами гинуть люди кращі представники суспільства та української армії. В тому стані, в якому перебуває наша держава, досить не просто налаштуватися на створення нової музики. У кожного по своєму працює сприйняття, мені особисто зараз важко генерувати ідеї в тому ритмі, до якого звик у мирний час. Тому працюємо кожен на своєму фронті і разом наближаємо перемогу. У темний час добре видно світлих людей»

The Marinson представили нову пісню "Восьмий лютий"

Представники Британії показали нам свою підтримку та солідарність. Незадовго після російського вторгнення, до виконавця звернувся знайомий – британський гітарист Leandro Leonardi. Свого часу вони з товаришом співпрацювали з ним під час запису одного з каверів. Розповівши нашу реальність, Петро надіслав йому демо-версію однієї із воєнних пісень, написану ще два роки тому. До цього вона звучала лише фрагментально для дописувачів у мережі. Британець захотів приєднатися дистанційно до нашої боротьби і через декілька днів надіслав готове аранжування до пісні. The Marinson записав у Львові інтро-поезію та вокал. Головним арт-оформленням стала картина української художниці литовсько-польського походження Беати Куркуль.

«Восьмий лютий з часу, коли наша земля прийняла бій за незалежність. Нова робота – це перш за все незгасаюча надія воїна української армії на полі бою, вкладена у вірш та пісню. Внутнішня розмова-молитва з рідними, як найбільшою підтримкою кожного нашого героя на війні», – додає The Marinson.