«Тільки разом» — маніфест єдності українців від SIERGA

«Тільки разом» — маніфест єдності українців від SIERGA

10 жовтня на YouTube-каналі «Культурного Десанту» вийшло відео від Коля Сєрга (SIERGA). Відео, яке показує єдність українців та закликає підтримувати цю єдність кожного дня і кожної хвилини. Бо ми переможемо тільки разом!

«Тільки разом» — маніфест єдності українців. Метафора об’єднання України зараз є ключовою у всіх сферах країни і є новим українським кодом. Ми починаємо битися в єдиному пульсі, бачити схожі сни, мати спільні цілі. І перемагаємо саме єднаючись!

«Тільки разом» — маніфест єдності українців від SIERGA

Єднаються всі — військові, волонтери, культурні діячі та освітяни, айтішники та підприємці, люди з заходу України та наші партизани на тимчасово окупованих територіях. Єднаємось заради Перемоги і нашого спільного майбутнього! Ця робота фіксує стан об’єднання, пропонуючи зігнати демона байдужості, що блукає нашими землями і нашими душами. Стати на захист своїх цінностей і майбутнього. Вигнати з себе боягуза і з криком битви зірвати сон. Бо ми переможемо тільки разом!

Про артиста:

SIERGA (Коля Сєрга) — український телеведучий, музикант, поет та військовослужбовець ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну заснував «Культурний Десант» — рух, який займається культурно-психологічним забезпеченням українських військових. В рамках діяльності разом з митцями, виступають перед військовими на нульових позиціях та на деокупованих територіях і реалізують культурні проєкти для підтримки бойового духу бійців та цивільного населення.