Той самий Happy End. Анна Добриднєва видала легендарний суперхіт українською

Той самий Happy End. Анна Добриднєва видає легендарний суперхіт українською

Співачка та волонтерка, та сама єдина незмінна солістка колись популярного гурту “Пара Нормальних” Анна Добриднєва нарешті презентувала Happy End рідною мовою. Український текст артистка написала ще рік тому, але вирішила випустити лише зараз, бо під час концертів військові часто запитували співачку саме про цю композицію, пов‘язану зі світлими спогадами. 

“Слухачи вже давно чекали від мене цей безперечний суперхіт українською. Під happy and закохувалося не одне покоління. Тож, почувши його ностальгійно-романтичний настрій, ви гарантовано поринете в добрі та щасливі спогади, які зараз так потрібні всій країні. Ми навіть намагалися відтворити на студії  те саме звучання”, – розповідає співачка.

Нове життя пісні подарувала одна з найкращих студій України – Kaska records. 

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення Анна Добриднєва поєднує творчість із постійними виступами та плідною волонтерською діяльністю одразу в двох благодійних турах. Тур “Дорога до перемоги” з Командою А, під час якого ведеться збір коштів на потреби ЗСУ, та тур із волонтерською командою “6992”, заснованою в 2015 році військовим волонтером Юрієм Тирою. Команда “6992” проводить концерти для військових здебільшого в гарячих точках і з моменту створення пригнала до України понад 1200 автівок.

Отже, за ці півтора роки у співачки відбулося понад 150 благодійних концертів, у тому числі і в гарячих точках. Напередодні прем‘єри Анна їздила з гуманітарною місією до Херсону, а днями отримала від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного нагрудний знак “За сприяння війську”.