Tony Tonite та Yarmak випустили спільний сингл “Українське Сонце” 

Tony Tonite та Yarmak випустили спільний сингл “Українське Сонце” 

Tony Tonite та Yarmak презентують новий спільний трек “Українське Сонце”. Це справжній гімн незламності та єднання нашого народу.

Tony Tonite та Yarmak випустили спільний сингл “Українське Сонце” 

Адже близько 10 місяців ворог намагається захопити наші землі, тисячі українців пережили окупацію, місяцями жили у підвалах, фактично без їжі та води. Російські солдати заходили просто в будинки до людей, грабували їх, нищили все, що ті наживали роками. Та попри все це, українці не здаються і щодня докладають титанічних зусиль для того, щоб над всіма нашими територіями майорів український прапор. 

“Пісня – про хоробрість наших, здавалося, звичайних хлопців з двору, які взяли зброю в руки, заради захисту нашої країни, і проявили себе настільки сміливо, що про це говорить увесь світ“, – коментує Yarmak. 

Прем’єра треку відбувалася за тиждень до Нового року, саме тоді, коли всі люди звикли підводити підсумки, однак 2022-й став роком незламності для кожного з нас. Ми виборюємо свою свободу дуже високою ціною. Ціною людських життів. Цим треком Tony Tonite та Yarmak хочуть підтримати усіх наших захисників, які будуть зустрічати Новий рік в окопах. 

Tony Tonite та Yarmak випустили спільний сингл “Українське Сонце” 

“На створення цього треку мене надихнули слова Джохара Дудаева, який колись сказав: “россия падёт, когда взойдёт украинское солнце”. Тож нехай цей схід сяє над усіма українськими містами, наближаючи нашу перемогу!”, – ділиться своїми думками Tony Tonite.

Цього року, фактично всі українці стали рідними одне для одного. У проморолику до цієї пісні взяли участь музиканти, блогери, чемпіони з боїв без правил тощо. Це приклад того, як вже 24-го лютого зранку, не тільки військові, а й люди з різних професій готові захищати свою Батьківщину. Українці – непереможна нація , яка ніколи і нікому не віддасть навіть клаптик рідної землі.

“Єднайтеся, допомагайте один одному, вірте в ЗСУ та будьте впевнені, що Україна беззаперечно переможе в цій війні! Слава Україні! Героям Слава!”, – закликають Tony Tonite та Yarmak .