ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен українського шоубізу. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

Оглядаємо прем’єри від нових імен українського шоубізу. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

Оглядаємо прем’єри від нових імен українського шоубізу. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

⚡️ MAYOROVA — Хто вона така
Співачка та блогерка нескромно охрестила себе «R`n`B-принцеса української сцени». Зухвало чи не так? Взагалі, нам подобаються подібні виклики. Головне відповідати обраному статусу. Робота від MAYOROVA на цей раз має прихованки і на перший 100% хіт артистки “Незамінних” і на вдалу колабу з Ostrovskyi “Твої тату”. Пісня не стане головним хітом у співачки, але загально у творчості прослідковується позитивна динаміка. Головне і далі тримати темп випуску якісного матеріалу, тоді й титули підкріпляться реальними досягненнями. На сьогодні від редакції твердий лайк роботі.

⚡️ Мія Рамарі — Примітивний
Приємний попрок від співачки, яка тішить серденько меломанів від релізу до релізу. Те, що треба на постійній основі: життєві теми, вдалі музичні гуки та бажання підспівувати. Радіємо, що такі артисти, як Мія, є і вони видають нові якісні роботи все частіше. Зазначимо, що саме ця робота має віддалений присмак “підлітковості”, якого раніше у Рамарі ми не відчували. Чи це додасть розширення аудиторії співачки – питання…

⚡️ Bright Adore — Осінь
Музичний стиль гурту – сучасний брітпоп, який відрізняється легкістю, життєрадісністю та атмосферністю. Те, що треба чути в навушників, прогулюючись приємним осіннім днем під листопадом. Робота чимось віддалено схожа на треки у рекламах 10-х… Порада від редакції: звернути увагу на мастерінг.

⚡️ Dofamin — DAYTONA
Репчина in the house. Біти, баси й малорозбірлива читка, проте качає. Качає – то не то слово. Подобається, та не лякає деяке копіювання західних аналогів. Хочеться більше сенсів у текстах, трохи оригінальності у формі, але це виключно побажання. За трек лайк, однозначно.

⚡️ ROMOZA — Осінь пише
Наша редакція дуже різнопланова у музичних смаках. Тому трек ROMOZA – більше виняток у нашій добірці. Бо попередні роботи артиста ми не розглядали для нашого ТОП-10. Ця ж пісня показує, що ROMOZA перестав експериментувати у ніші естрадо-ба́рдової пісні і “стабілізувався”. За це й хотілося б відзначити артиста. Лірика, романтика та трохи ностальгії з асоціаціями “пісень під гітару на подвір’ї” — ось такий мікс можна почути у цій композиції.

⚡️ OSTY — Перед очима
OSTY відкриває другий розділ своєї музичної трилогії виходом нового треку “Перед очима (Stand by)”. Ця пісня продовжує розповідь про подорож співака до самопізнання та внутрішньої трансформації. Виключно оригінальна робота з американським музичним присмаком. Модно. Нестандартно. Музично. Але не масово. Тому хітом пісня не стане, але для нашої редакції це “смакота”. Сподіваємося, що у трилогії артиста в запасі ще є і більш “народні” композиції для привернення уваги до своєї персони. Бо розгін хлопець взяв “ого-го” і потенціал очевидно є. Let’s do it, OSTY 🙂

⚡️ Sweetly — Міг бути твоїм
Радимо вам послухати повністю лонглей «конфлікти свідомості» від молодого рок-бенду. Однак, в десятці зосередимо увагу саме на альбомному треці «Міг бути твоїм». Це романтичний рок, який “зайде” багатьом. Можливо, олди згадають відому колись україномовну рок-банду Gouache. Нотки тих ностальгійних нульових приємно почути в новому рок-поколінні. Хочемо забігти і на живий виступ Sweetly.

⚡️ OLENA USENKO — Очі зав’яжу 
Для співачки, яка тільки нещодавно представляла Україну на JESC, а потім випускала якісні, але трохи прохідні роботи, ця прем’єра – квантовий стрибок. Лірика, мелодія, сенси — хочеться ставити на репіт. Лайк, репост та віра в те, що потенціалу на такі пісні у співачки достатньо. P.S.: чомусь нам здається, що у дуеті, наприклад, з Alexander Teslenko, DEMCHUK чи YAKTAK, ця робота була б ще більш емоційно потужнішою.

⚡️ краш тест — чому твій колишній так схожий на мене
Спершу слухаєш і думаєш: ну це ж стиль гаражного тін-бенду, але в цьому щось є, скажемо ми вам. Класна легка пісня, яка звучить ніби великодкою до творчості Потапа в нульових (прости господи 👀). Пам’ятаєте переспів «Ну кто-то сказал мне, што твой новий парєнь пахож на дівчьонку». Приємно розуміти, що нова хвиля української музики стає ще більш різноплановою.

⚡️ METELyK — Ніч
Кайф. Такий добрий і теплий трек про щире кохання. Тенденція на різностатеві дуети знову набирає обертів. Цікаво, що частиною дуету METELyK є відома гумористка Вікторія Булітко, яка оспівала у пісні свої почуття з коханим, який власне і є її колегою по сцені. Такими треками хочеться закінчувати добірку та наповнювати дні, які, на жаль, майже щоранку починаються важкими новинами з фронту.

Ці та інші хітові прем’єри від нової хвилі української музики — у нашому плейлисті Spotify.