ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі! Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня, у нашій десятці:

🎵 Parfeniuk  — Відриваючись

#1 серед пісень на вкладці “Популярне”

Понад півтора мільйона прослуховувань лише на аудіо та вдруге – підкорення трендів. Такими темпами музичний фрешмен Парфенюк швидко займе місце у музичній індустрії. “В акустичній версії пісні було більше душі”, — пишуть юзери у мережі. Погоджуємося з цим, але, вочевидь, хлопець мислить не лише діджиталом, а й тебе ТБ та радіо форматами. 

🎵 Nikov — Невідомо

#17 серед пісень на вкладці “Популярне”

Ви точно чули цю пісню у ТікТок, але якщо раптом ні, то мерщій слухати. Клавішні, біт, цікавий тембр у поєднанні з хітовими рядками. З усіх треків молодого артиста цей поки найцікавіший, але дуже хочеться більше й більше такого поєднання. Сподіваємося, що вірусний успіх надихне хлопця на щось іще гучніше.

🎵ARKUSH  — Тихо, серце 

Ви точно могли помітити цього ліричного виконавця за україномовним кавером на пісню “The End”. Тоді хлопець так органічно та красиво переклав російськомовний хіт, що здавалося, ніби так було завжди. Цей сингл артиста не претендує на перші рядки головних чартів країни, але потенціал у майбутніх роботах, вочевидь, є. Взяти хоча б дуетну пісню “Таке вперше”.

🎵 VERLOKA  & Golubenko — Просто

Ще один молодий та перспективний діджитал-герой – Golubenko. Цього разу хлопець об’єднався з хіп-хоп виконавцем Верлекою, щоб перехресно обмінятись аудиторіями. На правду, ця колаба більш прохідна у творчості артиста, порівняно з попередніми роботами. Але прихильники стабільно захоплені. І це головне для кожного виконавця. Хороша фанбаза вже є, підтримка Олега Псюка – теж. Віримо, що і народний хіт скоро буде. Вочевидь, у майбутньому матимемо добру конкуренцію Golubenko з YAKTAK, адже на сьогодні музичний шлях розвитку хлопців аналогічний. 

🎵Svitla  — Чуєш

Цікавий апгрейд у новій роботі демонструє співачка Svitla. Ви могли чути і бачити дівчину в складі гурту “NAKOLINA”, яких часто порівнювали з Pussycat Dolls. Однак у сольній роботі Svitla не в образі звичної сексі-чіки. Вона – уособлення особистого болю та ментальних протистоянь. Власне, і відео на пісню співачка називає “ментальною мандрівкою”. Цей трек не рватиме радіостанції, але для такого музичного вайбу сьогодні точно є слухач. 

🎵 MAYOROVA  — підпал

#14 серед пісень на вкладці “Популярне”

Після яскравого пісенного старту з хіта “незамінних” блогерка Даша Майорова випускає другий сингл. Теж про кохання, але вже без приспіву, який співатимуть усі. Хороша та рівнева робота, але після вдалого дебюту – трохи “прохідна”.

🎵 LELY45 — Всі дівчата хороші

У співачки все стабільно. Чергова та стабільно блискуча робота, в якій є хороша лірика та власний стиль. Власне, тому вже за два тижні співачка робить одразу два концерти у київській Малій Опері. Вже хочеться бачити LELY45 в категорії “топів”, у неї до цієї когорти однозначно намічений шлях.

🎵 Вероніка Коваленко — Номера

Учасниця “Голос Діти” Вероніка Коваленко виросла, відповідно на зміну світлим пісням прийшла доросла лірика про зради. Вероніка – хороший приклад українізації, бо до 24 лютого писала пісні російською. Тепер вона довела, що українською виходить навіть краще. У ТікТоці трек розійшовся завдяки особистій історії. Якщо так піде і далі, то серед дівчат може з’явитися нова хітмейкерка, яка творить із життя. 

🎵 KARYN — ХОЛОДНЕ МІСТО

Дебютний трек виконавиці, яка через повномасштабне вторгнення вимушено переїхала до Вільнюса. Однозначно можна сказати, що цей сингл-рефлексія – це квінтесенція лірики Ірини Білик та Tayanna. Вочевидь, співачка ще шукає себе, але в її арсеналі вже є і більш яскраві пісні. Шкода, що “Тиша в залі” не стала дебютним синглом. У ній дедалі більше характеру та почерку. Хочеться більше пісень такого плану, адже автор та виконавиця, яка сама собі акомпанує на роялі — це прекрасно.

🎵 SHUMEI & ZLATA OGNEVICH — Буревіями

#6 серед пісень на вкладці “Популярне”

Залишили наостанок одну з найгучніших прем’єр останніх тижнів. Заради дуету з цим молодим виконавцем Злата Огнєвіч навіть відклала вихід свого сольного синглу – і не прогадала. Перші місця у всеможливих чартах, віральність у ТікТоці, мільйонні перегляди на кліп. Вже зрозуміло, що назвати SHUMEI автором одного хіта язик не повернеться. Як мінімум, вже двох 🙂

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify у добірці НУМО.