ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від молодих імен української музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня – у топі новинок від МУЗВАР

⚡️ NAZVA — Журба

Нещодавно гурт презентував дебютний альбом «Гурма», радимо його послухати повністю. Однак, найбільше увагу привернула пісня «Журба», адже органічно вплетені хтиві теми, що не так часто можна почути від українських артистів. «Журба — життя не тішить без гріха», — як мінімум це заслуговує завіруситися у Х чи Threads, а там і інші соц.мережі підтягнуться. 

⚡️ 7TEENS — Кожен твій рух

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентує нову композицію «Кожен твій рух». Веселу та безтурботну пісню про зізнання в коханні. Артисти впевнено себе почувають у тін-поп ніші, тому участь у відборі на Євробачення, яку бенд вже анонсував, буде дуже вдалим етапом для розширення аудиторії, адже слухати таку музику в Україні однозначно є кому. 

⚡️ Vic Tory — Чорним по білому

Молода українська співачка презентувала особисту трагічну історію про рідний Маріуполь та коханого, який залишився захищати місто та загинув. Цю щемливу розповідь вдало обрамив у пісню Володимир Кагарлик, який робив хіти багатьом українським артистам. Наприклад, україномовні хіти NK – його рук справа. Однозначно ми ще почуємо про цю артистку, бо Кагарлик тепер продюсуватиме Vic Tory. 

⚡️ СТРУКТУРА ЩАСТЯ — ВОВК

Одна з головних фрешерок андеграунд-сцени випустила альбом «ВОВК», який є спінофом до попередньої платівки «СМУГА». Головним персонажем альбому постає кролик, який втомився від постійних принижень та вирішує стати в позицію сили. Герой обирає шлях ненависті та помсти, яку транслює на свого головного ворога – Вовка. Як написав хтось у коментах: «сподіваємось це гратиме на усіх рейвах країни». Хочеться лише сказати «нехай так і буде», бо звук потужний, сенси теж. Відриваймося під українське, друзі. 

⚡️ Klavdia Petrivna — Імператори

#5 серед пісень на вкладці «Популярне»

Співачка-інкогніто продовжує підкорювати мережу влучними та сатиричними текстами. Музика легка, дарує слухачу свободу у думках та сприйнятті. Але все більше у коментарях з’являється закидів до артистки щодо формату подачі матеріалу, а саме її “частушки-стайлу”. У будь-якому випадку, Клавдія Петрівна – унікальний музичний продукт на сьогодні для країни. Між тим важливо не перетягнути з інтригою. Поки пісні вірусяться, поки є інтерес до артистки, важливо й обличчя показати. Часи такі буремні, що сьогодні твої хіти співають мільйони, а завтра інтерес перетягне нова персоналіті. 

⚡️ Oxana Trach — Душу

Ви однозначно чули про цю виконавицю з піснею «Колихала». А якщо раптом (що малоймовірно) пропустили, то послухайте й її «Душу». Авторські пісні Оксани — це прості влучні тексти про рідне, живе та щире. Від її тембру, подачі та пісень загалом стає тепло та затишно. Помічаємо, що все більше щирості у піснях дають саме нові імена. 

⚡️ Zefaer — Нас врятує океан 

Відкриття цієї десятки. Дякуємо плейлисту Spotify «Новинки щоп’ятниці», що додали цю цікаву роботу в добірку, тим самим розширили авдиторію проєкту. Здавалося б не надто оригінальний текст про тлінність людського буття, але смачне звучання, яке вдало підкреслює атмосферу тексту змушує слухати ще і ще. “Нас врятує океан”, – співає вокаліст, а ми віримо, що нас врятують від поганого настрою такі треки.

⚡️ АЛІСА БЄЛЄВЦОВА — Тримайся, не здавайся!

Співачка родом з Харківщини каже, що колись закинула свою мрію співати та присвятила себе дітям. Але натхнення прийшло випадково і народилася мотиваційна пісня. Лайфстайл історія про те, як не потрібно “забивати” на свої мрії. Краще свій смуток-радість, віру-спустошення, любовь-лють вкладати у тексти та музику. Чекаємо розвитку артистки у нових роботах.

⚡️ 100ЛИЦЯ — Танцюєш і плачеш 

#16 серед пісень на вкладці «Популярне»

Чергова прем’єра дуету і чергове потрапляння в тренди. Так, хлопців критикують за одноманітність і банальні тексти, але, як бачимо, авдиторія потребує такого контенту. Ми не кажемо, що не потрібно зростати, розвиватися та покращувати свої авторські навички, але дивно не помічати того, що мільйони українських слухачів та слухачок хочуть альтернативи російськомовній музиці, яка вирізнялася дещо приземленою музичною складовою. Але саме така музика близька та зрозуміла середньостатистичному слухачеві. Хлопці з цією задачею справляються чудово, дякуємо за це. Хоча впевнені, що 100лиця може і краще! 

⚡️ Liza Bibikova — Поряд

Такі пісні окреслюють терміном “лампово”. Ніжно, проникливо та наче “на вушко”. Красиве та про кохання можна слухати вічно. Так, є трохи флер Вів’єн Морт, Даши Суворової, Марії Чайкововської, але кожному поколінню потрібні свої герої. Однозначно в плейлист додати варто.  

Ці та інші новинки у нашому плейлистіНУМ.О