Tanya Gallant випустила особистий трек “Боляче”

Трек "Боляче" від Tanya Gallant

Молода співачка Tanya Gallant презентує нову композицію “Боляче”. За її словами, цей трек являється віддзеркаленням особистого болю та історії.

Боляче” – одна із найважливіших для мене пісень, – говорить співачка Tanya Gallant. – Тому що в ній описана особиста моя історія із життя. Про те як людина давши надію на палке кохання розбиває тобі сердце сказавши, що більше не кохає. Вона не раз закохувалася не в тих, завжди була в пошуках справжньої любові… але на жаль і цього разу вона дізнається, що весь цей час в нього була інша дівчина, а ти просто була для нього захопленням”.

Як зазначає співачка, після прослуховування цього треку, хочется посміхатися і рухатись далі. Попри сум та біль. Адже саме це формує нас, а досвід дозволяє стати сильніше та краще.

“Мені хочется і надалі писати в такому стилі, де є танцювальний біт в поєднанні з цікавою історією кохання, удосконалюючи тексти та звучання. До речі рекомендую слухати цю пісню коли ви їдете по нічному місту, тоді вона відчувається по особливому”, – додає артистка.

Нагадаємо, що BLAME презентує трек про розбите серце.