Трек від LANCER який декілька разів змінить твій настрій – GET OUT MY WAY

Трек від LANCER який декілька разів змінить твій настрій - GET OUT MY WAY

Зустрічайте нове ім’я української музичної сцени, співвласника та учасника лейблу GK MUSIC – LANCER.

Артист родом з Луганська, який вже довгий період свого життя проживає у Варшаві та створює свою авторську музику. З початком повномасштабного вторгнення повністю перейшов на українську мову як в творчості так і в побуті. Після першого треку “Ти де?”, представляє аудиторії новий реліз під назвою GET OUT MY WAY.

“В цій пісні я описую важкий період своїх довготривалих стосунків, який повпливав на мене як особистість, на мій характер та змусив мене пережити емоції, які я раніше ніколи не відчував. Будучи людиною спокійною, прояв таких сильних негативних емоцій для мене тоді був дуже незвичним та вважався неконтрольованим”,– говорить артист.

Текст та настрій пісні передає розвиток цих емоцій: від звичайного меланхолійного суму в першому куплеті до незвичного для артиста сильного страждання та перших в житті сліз про які йдеться в приспіві. Другий куплет описує пошук негативних рис характеру дівчини, щоб полегшити свої страждання, який переходить в ненавість та повне навʼязливу байдужість до неї. В кінці, трек кардинально змінює свій настрій на агресивний потужний drum’n’base дроп, який передає той самий ураган емоцій пережитий в цей період.

Головний хук пісні «Get out my way», що означає, «Геть з мого шляху», відрізняється на першому та другому приспіві. Спочатку він звучить як розчарування та спроба забути дівчину. Але після важко пережитих емоцій LANCER розуміє, що вона дійсно йому більше не потрібна і буде тільки заважати.

“В нашому суспільстві прийнято вважати, що чоловіки не мають плакати. Це дуже сильно тисне на молодих хлопців, і блокує їх емоційний стан, закриває в собі. Відкрито розказуючи про свій подібний досвід, я хочу донести, що сплеск емоцій може викликати сльози і це нормально, і дуже допомагає вийти з важкого стану, тому не варто це стримувати в собі, як це робив я довгі роки“, – додає виконавець.

Пісня переважно для підлітків, бо це емоційно важкий період в житті людини, але відгукнутись може кожному. Радимо послухати та оцінити реліз вже зараз за посиланням: