«Тримайся, не здавайся»: головний меседж нової пісні Diana Gloster

«Тримайся, не здавайся»: головний меседж нової пісні Diana Gloster

«Тримайся, не здавайся»: головний меседж нової пісні Diana Gloster

Українські артисти продовжують привертати увагу світового суспільства своєю творчістю та різноманітними активностями. Ми збираємо кошти на благодійних концертах в Європі, ми випускаємо пісні, які здатні підняти бойовий настрій українського народу та хлопців і дівчат на передовій. Українці продовжують оборонятися не тільки з автоматом в руках, але й вести боротьбу на музичних, волонтерських та соціальних фронтах.

Diana Gloster – співачка, інфлюєнсер, яка підтримує український народ з першого дня війни, випускає автобіографічну пісню.

«Не питай» я почала писати, коли знаходилася у Франції, як і мільйон українок, які були вимушені покинути рідні оселі заради своєї безпеки. Тоді мій моральний стан  був просто «на дні», я дуже сумувала за домом, за Батьківщиною,  за своїм минулим життям, кожного разу питавши себе: «чи готова я повернутися додому?». Так, усі мої переживання втілилися в текст нової пісні» – поділилася співачка.

Пісня була присвячена усім українським біженцям, які втратили свої будинки назавжди. Ті, хто вимушений був поїхати до рідних, близьких, друзів або тих незнайомих людей, хто прийняв біженців не ставлячи зайвих питань. Ця пісня, про думки людини, яка знаходиться далеко від дому та багато думає про повернення у рідні стіни, але є стільки «але»…

«Немає краще місця, аніж дім. Для українців дуже важлива підтримка, яку здійснюють країни ЄС. Ми вдячні за те, що можемо продовжувати життя закордоном, але душа тягне нас на рідні простори, навіть якщо там небезпечно» – продовжила співачка.

Музика здатна підняти бойовий дух та примусити жити та проживати життя на повну день за днем. «Не питай» вже доступна на всіх цифрових майданчиках.