“Ця історія з власного життя”: Владислав Пронькін представив новий танцювальний трек про любов”Ця історія з власного життя”: Владислав Пронькін представив новий танцювальний трек про любов”Ця історія з власного життя”: Владислав Пронькін представив новий танцювальний трек про любов

"Ця історія з власного життя": Владислав Пронькін представив новий танцювальний трек про любов

Владислав Пронькін представив новий український літній трек “Уночі” про романтичні голосові повідомлення. “Уночі” – це пісня-історія про знайомство, яке сколихнуло серця двох людей. Вони проводять час разом, записуючи одне одному голосові повідомлення, але не знають, як наважитись відверто розповісти про свої почуття.

“Ця історія з власного життя. Неймовірне відчуття, коли ти зустрічаєш споріднену духом людину. Коли ви можете поділитися одне з одним і хорошим, і не дуже приємним. Знайти свою людину – складно, але коли це стається, відбувається справжня магія у твоєму житті, особливо в такий неспокійний час. З такими людьми ти не боїшся наробити помилок, бути якимось не таким. Нехай ця пісня надихне слухачів написати своїм друзям, коханим і весело провести час із ними”, – розповідає артист. 

Добрий, кумедний і романтичний – саме так показує себе Владислав у цій роботі. Пісня танцювальна, і має жартівливий настрій. 

Музичний продакшн пісні був зроблений Дмитром Банновим. 

Владислав Пронькін – український молодий співак, родом із маленького містечка на Дніпропетровщині. Брав участь у телевізійному проєкті “Караоке на майдані”, в якому отримав лоток яєць, але такий “програш” не став перешкодою на його шляху в бажанні співати.  

Влад щиро сподівається, що разом зі своїми слухачами, вони зможуть  по-справжньому не боятися бути вразливими, усвідомити, що освідчуватися у своїх почуттях – це не так і страшно!