Цикл українських свят від Коляди до Маланки у проєкті« ДИВИ» від « Сільпо»

Цикл українських свят від Коляди до Маланки у проєкті« ДИВИ» від « Сільпо»

Мистецтво викладання і творча майстерність рівно притаманні нашим викладачам – художникам. Як митці, вони реалізуються у мистецьких проєктах, виставках, художніх виданнях, творчих змаганнях. Із задоволенням представляємо роботу Ксенії Степась у масштабному проєкті «ДИВИ» від мережі «Сільпо». 

У проєкті представлені роботи чотирьох молодих українських художників різні за стилістикою — від мінімалістичних ілюстрацій, схожих на дитячі малюнки, до чорно-білих офортів з гротескними персонажами. Ксенія Степась  створила цикл українських свят від Коляди до Маланки. 

Ксенія — художник-графік, створює ілюстрації до книжкових видань, бере участь у виставках, є членом Національної спілки художників України та викладає в Дитячій школі мистецтв № 5. У своїх ілюстраціях Ксенія зображує як драматичні сучасні події, так і важливі для себе місця і людей. Останнім часом її надихають краєвиди рідного Києва та українські традиції. 

Завдяки проєкту і таланту молодих українських художників сучасне мистецтво в буквальному сенсі стало ближчим до людей. 20 супермаркетів «Сільпо» по всій Україні, один з яких знаходиться на Оболоні по вулиці Північній, ніби скандують: «Диви, що показуємо. Тут була реклама, а тепер картини!».

Пишаємося і завжди радіємо успіхам наших колег. Горді їхнім досягненням. Радіємо, що працюємо у колі надзвичайно талановитих особистостей, які щедро діляться майстерністю із своїми вихованцями – учнями Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району міста Києва..