«Новорічний концерт»-класу викладача Ксенії Кожевнікової

«Новорічний концерт»-класу викладача Ксенії Кожевнікової

Кожного року в грудні місяці учні та викладачі Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району з захватом та хвилюванням готуються до виступів у новорічних та різдвяних концертах. Цього року 10 грудня у Великій залі стартував цикл новорічних і різдвяних заходів, який розпочався з концерту класу Ксенії Кожевнікової.

В оновленій та святково-новорічно прикрашеній залі була створена особлива казкова атмосфера, яка надихала юних артистів на емоційні виступи та віртуозну демонстрацію своїх чудових музичних творів.

Окрасою концерту став виступ камерного оркестру “Perpetuum mobile” під керівництвом викладача школи Максима Головка і за допомогою концертмейстерів колективу Наталії Галицької і Антона Портнягіна. Оркестр виступив у творчій співпраці з учнями вокального відділу школи. Прозвучали знаменитий «Щедрик», «Україна – це я» та неперевершене соло Ксенії Кожевнікової «The Shadow of your smile».

Усі виконавці доклали величезних зусиль та щиру душу до своїх виступів, і це знайшло відгук у серці кожного слухача.  

Цикл новорічних концертів продовжується. І кожен із них є особливим.  Учні з радістю демонструють свої таланти  і високий рівень виконавської майстерності, які розвивають, навчаючись у Дитячій школі мистецтв №5.