“Тут жила любов, а тепер…” новий сингл від GannaBaby: “ходжу гола”

"Тут жила любов, а тепер..." новий сингл від GannaBaby: "ходжу гола"

Провокативна і відверта лірика відкриваються у новій пісні від гурту GannaBaby.

"Тут жила любов, а тепер..." новий сингл від GannaBaby: "ходжу гола"

25 травня 2024 — гурт GannaBaby презентують нову пісню “ходжу гола”, яка обіцяє вражати слухачів своєю енергією, “і ми не можемо дочекатися, щоб поділитися нею з нашими прихильниками та широкою аудиторією”.

“ходжу гола” – це дуже відверта та провокативна пісня. Незважаючи на достатньо інтимну лірику і виконання у стилі близькому до “бедрум поп”, музична складова – дуже навіть не інтимна, а навпаки – напориста і драйвова.

“Спираючись на різноманітні музичні впливи та особисті досвіди, ми створили пісню, яка захоплює увагу з перших секунд і тримає до самого кінця”, – Ганна Нелуп.

“Ми сподіваємося, що ‘ходжу голаʼ стане нашим новим концертним хітом, так як свого часу стала пісня “ЛЖБЧ”, тому що просто стояти і слухати її складно, вона дійсно вийшла дуже підривна”, – продовжує Ганна.

GannaBaby – це київський гурт, що складається з Ганни Нелуп та Тимура Соловйова. Грають на стику електропопу, трепу, r&b та інших жанрів. Радіо «Аристократи» охрестили їхній стиль «андеграунд-попом», хоч гурт і не хоче вішати на себе жанрові ярлики. Нещодавно гурт випустив 16-трековий LP-конструктор «Н.Р.А.» (Найкращий Реп Альбом), який напередодні виходив у трьох ЕР. А зараз гурт вже майже завершив роботу над новим ЕР, який планують презентувати вже цього літа. 

Послухати музику та отримати більше інформації про гурт можна на їх офіційному веб-сайті або в соціальних мережах.