“Твої вірші, мої ноти”: відвертість української душі в новому альбомі Артема Пивоварова

Артем Пивоваров та Маша Єфросиніна презентують спільну роботу "Люблю" на вірші Михайля Семенка

Артем Пивоваров презентував альбом “Твої вірші, мої ноти” — зібрання пісень, створених у межах однойменного авторського проєкту, головною метою якого є популяризація української культури через призму музики

“Твої вірші, мої ноти” — це свіжий погляд на творчу спадщину українців. Альбом сповнений мудрості пращурів та відвертості української душі. Він про щирість, любов, переживання, сум та радість. Про все те, що відчував чи не кожен з нас і що так майстерно описали поети.

До платівки увійшли треки, що вже полюбилися слухачам, а також дві оновлені версії пісень та три прем’єри. У записі альбому взяли участь: NK, DOROFEEVA, Олег Скрипка, Оля Полякова, alyona alyona, KALUSH, ZLATA OGNEVICH, Yarmak, Лілу45, SHUMEI, Євген Хмара, Павло Шилько. 

“Коли я почав заглиблюватися у світ української поезії, зрозумів, що це стане частиною моєї творчості. У нас є багато яскравих постатей, які впливали на розвиток культури та сприяли формуванню важливих ментальних рис українців. Я хочу, щоб про цих митців та їхню творчість дізнавалося якомога більше людей. Це головна мета проєкту “Твої вірші, мої ноти” і моя важлива місія. Цей альбом є відображенням внутрішнього світу українців. Послухавши його, можна дізнатися більше про українську душу та долю нашого народу“, — коментує Артем Пивоваров.