Two from Zoo вперше випустили сингл грузинською мовою

Two from Zoo вперше випустили сингл грузинською мовою

Дует Two from Zoo випускає свою першу пісню грузинською мовою під назвою “Ara rusul kanons“, що означає “ні російському закону”.

Під враженням від масових протестів у Грузії проти російського закону про іноземних агентів, дует Two from Zoo, вже за традицією, не змогли мовчати та підтримали по-справжньому дружній та близький нам по духу грузинський народ у музичній формі.

Головним натхненням для тексту пісні стали гучні бойові гасла сильних прекрасних людей, які вийшли на мітинги у всіх містах Грузії і стояли один за одного до кінця, поки не досягли свого  — закон вирішили таки не приймати.

“Поки 140 мільйонів росіян мовчать про геноцид в Україні, 3,7 мільйона відважних безстрашних грузинів показали, як влаштувати масові протести і змусити весь світ спостерігати за їхньою перемогою за 3 дні.

Ось як треба боротися за свободу, коли ваш уряд сходить з розуму: крізь сльозогінний газ, крізь водомети та світлошумові гранати. Ось як це працює і така ціна волі.

Ми присвячуємо цю пісню всім сміливим людям, які готові вийти на вулицю і голосно заявити, що їхня думка має значення і що їм небайдужий світ, у якому вони живуть. Ви наше натхнення! 

Ми не знаємо іншої країни у світі, де на вулицях було би більше українських прапорів, ніж у Грузії, навіть через рік після початку повномасштабної війни. Ми відчуваємо вашу підтримку, відчуваємо вашу любов і Україна стоїть за вас так само як ви стоїте за нас. Ми в одному човні, у нас один ворог і дуже скоро ми святкуватимемо перемогу. Слава Грузії! Дякуємо, Сакартвело, за все!”,  — коментують свою премʼєру учасники дуету.