Тиша зазвучала у пісні співачки та композиторки Влади Бучко

Тиша зазвучала у пісні співачки та композиторки Влади Бучко

7 листопада співачка та композиторка Влада Бучко презентувала свій новий сингл під назвою «Тиша». Трек описує почуття внутрішньої спустошеності на тлі особистісних переживань кожної людини під час війни.

«Для українців тиша стала неоднозначним явищем, вона може набувати різних форм: спокій за відсутності вибухів; біль від втрати коханої людини; страх, коли близькі не виходять на зв’язок; неможливість сказати правду, бо вона «вбиває»», – пояснює Влада.

«Тиша» є частиною «музичного щоденника» авторки, написаного під час повномасштабних воєнних дій в Україні. Наскрізною темою циклу є переживання і почуття молодої дівчини, кохана людина якої боронить рідну землю на фронті.

Тиша зазвучала у пісні співачки та композиторки Влади Бучко

Обкладинку для «Тиші» та кількох інших синглів Влади Бучко створила загадкова та самобутня мисткиня Ave Libertatemaveamor. На картині зображена людина, що усамітнилася на даху, а її очі наче закриті місяцем. Такий задум якнайкраще передає бажання відгородитися від навколишнього світу.

Влада Бучко – українська співачка та виконавиця пісень власного авторства. На початку повномасштабних бойових дій на території України вона стала ідейною засновницею об’єднання музикантів «Київський Культурний Фронт», де благодійними концертами разом із іншими учасниками зібрала понад 100 000 грн на допомогу армії.

Тиша зазвучала у пісні співачки та композиторки Влади Бучко

За цей час композиторка випустила альбом дитячих музичних мініатюр «Маленька» та пісню «Моя», яку було написано на другий день війни. Також плануються релізи інших синглів зі згаданого вище «музичного щоденника», зокрема – пісні «Хлопець із ЗСУ», присвяченої нашим захисникам.