У День Незалежності України Артем Пивоваров презентує концерт з оркестром

У День Незалежності України Артем Пивоваров презентує концерт з оркестром

Артем Пивоваров презентує телеверсію великих концертів з НАОНІ та Капелою ім. Ревуцького, що пройшли 5 та 6 травня в Києві. Ці концерти зібрали солдаути та стали першою подією, яка відбулася в Палаці “Україна” після початку повномасштабного вторгнення.

Символічно, що прем’єра відео припала саме на День Незалежності України. Зараз українці демонструють силу духу і щодня доводять, що готові захищати своє: рідну землю, цінності й культуру зокрема. Те, що цей захід відбувся у такі важкі часи, лише підтверджує це. Ці концерти — важлива подія, що впливає на естетичний і культурний розвиток нашої країни та дає змогу відчути оригінальний характер української музики. 

Програма з НАОНІ та Капелою ім. Ревуцького об’єднала давні традиції та сучасність, створивши дещо нове й унікальне. Неповторне звучання народних інструментів та потужні голоси чоловічого хору надали хітам Артема Пивоварова іншого забарвлення. По-новому залунали пісні з культурного проєкту “Твої вірші, мої ноти”, головною метою якого є популяризація творів видатних українських поетів через призму музики. Мудрість пращурів у віршах, народне звучання, що передається через покоління — це повернення до коріння нашої культури. Цей меседж було також передано на сцені за допомогою величезного дерева, яке символізує нашу культуру, що продовжує рости й розвиватися попри все.

Артем Пивоваров:

“Дякую всій нашій великій команді, що працювала над створенням цієї магії та допомогла втілити мою давню мрію. Ці концерти — музичний ретрит, можливість зазирнути в потаємні куточки душі. У найважливіший для кожного українця день вітаю всіх зі святом та запрошую поринути у світ української музики!”.

Підготовка до концертів тривала понад 3 місяців. Над створенням шоу працювали майже 200 людей. Масштаб дійсно вражає: 83 людини на сцені, унікальні декорації, ефектне світлове шоу. І все це — під час повномасштабної війни. Це лише доводить, що ми, українці, прагнемо розвиватися повсякчас і не зупиняємося перед труднощами.