У співака Шугар новий зірковий трек «Віддаю Притулі»

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Шугар повністю змінив образ і став блондином заради нового кліпу

Співак Шугар випустив нову танцювальну пісню «Віддаю Притулі». У пісні Шугар сатирично співає про те що уся зарплата іде Притулі, тобто на потреби його фонду. Настрій пісні позитивний і драйвовий, що досить притаманно для артиста і пісня швидко знайшла слухача у мережі.

Попередньо Шугар випустив уривок пісні з умовою, якщо він завіруситься у мережі ТікТок, то артист випустить повний трек. Люди почали моментально знімати відео зі звуком з пісні та розповсюджувати трек у Тіктоці та Інстаграмі. Аудиторія дала прямий натяк, що усі очікують повну пісню і ось уже сьогодні ми можемо почути її на Ютубі артиста.

Цією піснею хотілось максимально підбадьорити слухачів та налаштувати на позитив. Я думаю багато хто впізнає себе у словах з приспіву.
На написання цього треку мене надихнули наші фантастичні люди. Тим, наскільки усі намагаються по-максимуму підтримати наших військових та країну у цей важкий час. Насправді у цій пісні шанований мною пан Сергій Притула є своєрідним збірним образом усіх волонтерських осередків, організацій та фондів. Хотілось би заохотити якомога більше людей допомагати усім волонтерам та фондам, хто працює на благо нашої країни та нашого майбутнього.»