Герць презентував бадьору та драйвову пісню “Вставай!”

Герць презентував бадьору та драйвову пісню "Вставай!"

Герць презентував бадьору та драйвову пісню "Вставай!"

Дует Герць презентував бадьору та драйвову пісню “Вставай!”. Пісня підіймає бойовий дух та нагадує, за що ми, взагалі, боремось: «Від Талове до Ялти будем панувати». Вона водночас танцювальна, динамічна та спонукає до дії.

Герць презентував бадьору та драйвову пісню "Вставай!"

Особливо, після всіх відео, де за найскладніших ситуацій наші захисники та захисниці танцюють та роблять свою справу. Микита Гавриленко та Микола Шостов раніше грали в одному гурті, а потім наново випадково зустрілись у лавах Територіальної Оборони Київщини, де зустріли й режисера Павла Мартинова. І разом створюють вже другу роботу. Першою була пісня про фатальну жінку «Джавелін», і вона була достатньо мінорною.

Тепер же час ставати до герцю. Графіка кліпу базується на клейнодах та печатках козацтва 15-16-го століть. Часах славетних перемог. Ці символи можуть багато що нагадувати. Але це саме вони: клейноди та печатки. Про те, що ми — козацького роду, свідчить і назва дуету — «Герць».

Це козацький залихвацький танок, який сміливці танцювали перед самим носом ворога, показуючи йому, що страху немає, є дух та бажання перемоги.