Учасниця шоу “Танці зі зірками” Lida Lee презентує сольний трек під назвою “On Fire”

Учасниця шоу “Танці зі зірками” Lida Lee презентує сольний трек під назвою “On Fire”

Учасниця шоу “Танці зі зірками” Lida Lee презентує сольний трек під назвою “On Fire”

26 листопада “достопримечательность” українського шоу-бізнесу, учасниця шоу “Танці зі зірками”, співачка Lida Lee презентувала сольний хіт під назвою “Оn Fire”.

Пісня розповідає про кохання та емоції, які відчуває кожна закохана людина.

“Для мене цей трек у певному сенсі дзеркало, в яке кожен слухач може заглянути і побачити те, що насправді з ним зараз відбувається. Якщо ви закохані та щасливі, то ви відчуєте це у двійному обсязі. Якщо ж ваше серце розбите, то сподіваюся, що моя пісня допоможе його зцілити. В моїй душі цей трек відгукується, як перша закоханість і новий етап у житті. Для мене це важливий крок, – сказала Lida Lee.- Автором слів і музики є Дмитро Монатик і я вдячна йому за те, що ця пісня з’явилася. Він зміг умістити в цю роботу все, що в мене всередині”

Також артистка запустила ТiкТоk челендж під назвою #яперевоплощаюсь, який стрімко набирає популярності в соціальних мережах. Lida Lee пропонує продемонструвати, якою була людина до того, як зустріла свою половинку і як це світле почуття її змінило.

“Всі рухи тепер “On Fire”. І на честь майбутньої прем’єри, я запускаю TikTok challenge! Кохання часто змінює життя на 180 градусів. Публікуй свої перетворення під уривок майбутнього треку і покажи, що кохання з тобою зробило і як змінило”, – сказала співачка про свій челендж.

Нагадаємо, Lida Lee учасниця шоу “Танці зі зірками”, спільно з Олексієм Базелою залишила прямі ефіри на 6 тижні, на що фанати відреагували незадовільно та запустили флешмоб під назвою #вернітьЛідуЛі. Телеглядачі засипали соц. мережі коментарями з проханням повернути артистку до проєкту.

Ексклюзив від Lida Lee спеціально для MUZVAR